ПАР хоче обговорити з росією присутність путіна на саміті БРІКС

Південно-Африканська Республіка має намір провести консультації з росією щодо можливого приїзду диктатора володимира путіна до країни на саміт БРІКС. Як повідомляє РБК-Україна з посиланням на журналіста Софі Мокоену в Twitter, про це заявила глава МЗС ПАР Наледі Пандор.

"Південна Африка повинна буде розглянути існуючі положення нашого законодавства (щодо ордера на арешт gутіна - ред.). Ми також, я думаю, маємо провести дискусію в Кабінеті міністрів, а також з нашими колегами в hосії і справді визначити шлях уперед, у нас поки що немає такої дискусії", - заявила вона.

Варто зауважити, що путін у серпні має намір відвідати Дурбан - друге за населенням портове місто ПАР. Там пройде саміт БРІКС. При цьому ПАР має заарештувати путіна після того, як відповідний ордер видав Міжнародний кримінальний суд.

Як повідомлялося, 17 березня суд Гааги дозволив заарештувати путіна, оскільки він винний у депортації українців. Пізніше стало відомо, що таке рішення суттєво обмежує можливості диктатора виїжджати за кордон.

Статті

Донецьк
09.06.2023
12:00

Сьогоднішній Донецьк очами біженця. Що змінилось в порівнянні з лютим-22

Порівняно з лютим 2022 року життя в Донецьку сильно змінилось. Тому, хто виїзжав, а зараз, з якоїсь причини, змушений був повернутись,  це кидається у вічі.  Воно починається о шостій ранку, а о 17:00 вулиці вже порожні. Раніше такого не було.
Країна
08.06.2023
18:41

Сергій Грабський: За задумом росіян підрив Каховської ГЕС має зупинити наступ ЗСУ та посадити нас за стіл переговорів

Дуже дивно говорити про зрив наступу. Там ніхто не збирався наступати. Форсування Дніпра на тій ділянці – це надзвичайно складна в оперативному та інженерному плані задача. Україна просто фізично не має такої кількості сил та засобів, щоб здійснити...
Країна
07.06.2023
17:48

Зростання тарифів під час війни: є питання

Рішення уряду підняти вартість електроенергії (е/е) для населення під час війни саме собою виглядає, м'яко кажучи,  не дуже гарно. На тлі катастрофічного падіння прибутків українців. Ще більше питань викликають обґрунтування для цього  підвищення
Всі статті