На виплати громадянам за програмою "Прихисток" спрямовано понад 100 мільйонів гривень

На засіданні Координаційного штабу з питань ВПО обговорили компенсацію за безкоштовне надання тимчасового житла внутрішнім переселенцям та відзвітували про здійснення виплат у червні. Про це повідомляє Мінреінтеграції у своєму телеграм-каналі 29 вересня.

"Зокрема, цього тижня вже проведено платежі за червень на загальну суму понад 102 мільйони гривень. На наступному тижні має розпочатися фінансування компенсацій за липень", - зазначається у повідомленні.

У Мінреінтеграції нагадали, що  за програмою "Прихисток" компенсація надається за рахунок коштів Товариства Червоного Хреста України та виплачується у розмірі 450 гривень на місяць за розміщення одного ВПО у теплий період року та 900 гривень – під час опалювального сезону.

"Крім власників житла або їхніх представників, вона може надаватися орендарям житла державної або комунальної власності", - додали у Мінреінтеграції.

Як повідомлялось раніше, переселенці з Луганщини можуть звернутися до онколога у Вінниці.

Статті

Країна
01.12.2023
14:48

На порозі впровадження цивільних партнерств в Україні: про ЛГБТ і не лише

У разі підтримки Верховною Радою закон нарешті допоможе парам визначити взаємні права та обов'язки, питання володіння майном, спадщини, соціального захисту, прав у разі смерті або зникнення партнера/партнерки. Нічого екстраординарного. Все те, що...
Країна
30.11.2023
09:36

Відновлення України: чи готове суспільство до трудових мігрантів з Африки?

Дефіцит професіоналів з інженерно-технічних та робочих спеціальностей на будмайданчиках України сягає 50%. Масове залучення трудових мігрантів з бідних африканських та азіатських країн. До такого сценарію не готове суспільство.
Світ
28.11.2023
09:44

"В Україні знову заговорили про мирні переговори з Росією".  Російські ЗМІ про Україну

"...Хіба з усіма цими байденами, джонсонами та іншими сунаками зараз можливі якісь адекватні домовленості, які переживуть хоча б прийдешню зиму? Явно ні... А чи готовий до серйозних переговорів Київ?"
Всі статті