На в'їзді в "ДНР" окупанти викрали двох молодих хлопців і відправили на фронт. Їх розшукують матері

На в'їзді з Росії в "ДНР" викрали двох молодих хлопців. Їх закинули на передову і тепер з ними вже понад місяць немає зв'язку, - пише ТГК ASTRA.

"Данило Ячменьов 2002 року народження і Сергій Савана 2003 року народження були викрадені на КПП "Успенка" в березні цього року. На самому початку війни, коли в "ЛДНР" проходила насильницька мобілізація, їх призвали в армію. Але восени того ж року хлопці повернулися додому. З армією вони жодних контрактів не підписували, розповіли мами молодих людей на відео, опублікованих у каналі "Мобілізація ДНР Live".

"Мого сина викрали люди у військовій формі і відправили у військову частину 71718, 70 полк, без будь-яких документів, без підписання контракту. Незабаром мій син опинився на передовій, у Работиному. І з 07 травня 2024 року не виходить на зв'язок. Прошу Міноборони та слідчі органи звернути особливу увагу на беззаконня, яке в нас відбувається", - говорить на відео мама Ячменьова.

Статті

Луганськ
15.07.2024
11:16

"Кримнаш" не ваш. Луганський щоденник

Крим став порожнім. Мало людей та багато військових. Нашим – в самий раз, а росіянам страшно. Ба більше, перельоти закриті, а їхати поїздом дуже довго.
Донбас
14.07.2024
18:43

У "ЛНР" ніхто не хоче возити пасажирів навіть за 100 тисяч. Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня відзначилися ЗМІ окупованої Луганщини. Легко і невимушено розповіли вони про те, як без діла припадають пилом у гаражах пасажирські автобуси, зразково-показово передані Росією для потреб жителів "ЛНР", як російські будівельні компанії...
Світ
12.07.2024
11:02

НАТО: успіхи і невдачі Північноатлантичного альянсу

Парадокс полягає в тому, що під час «холодної війни» об’єднана коаліція жодного разу відкрито не втручалась у внутрішні справи держав і офіційно не брала участь у жодному міжнародному конфлікті.
Всі статті