На українських підлітків напали з ножем на расовому підґрунті в Шотландії, у 13-річного хлопця ножові поранення

Поліція Британії розслідує напад на трьох українських підлітків у шотландському Единбурзі, який стався, ймовірно, на расовому підґрунті 3 вересня ввечері. Про це повідомила британська служба BBC 6 вересня.

"Хлопчики, двоє 13 років і один 15 років, постраждали після того, як у неділю ввечері до них підійшла група з восьми молодих людей у темному одязі, – сказано в повідомленні. – Одному з 13-річних підлітків завдали ножового поранення, в іншого залишилися рвані рани на вусі, а 15-річному завдали ударів кулаком".

Зазначається, що пораненим хлопчикам було надано допомогу в лікарні, а в понеділок про подію було повідомлено в поліцію. Поліція заявляє, що напад мав расовий характер. Поліція перевіряє системи відеоспостереження, намагаючись знайти винних у нападі на Ніддрі Мейнс Роуд. Британські правоохоронці звернулися по допомогу до потенційних свідків події, що сталася близько 20:30.

"Я знаю, що під час нападу в цьому районі перебували представники громадськості, і я прошу їх зв'язатися з нами і надати будь-яку наявну в них інформацію, – цитує видання дитячого інспектора Кіта Фейрберна. – Ми просимо надати детальну інформацію про групу молодих людей, які були одягнені в темний одяг".

Раніше повідомлялось, що справу за замах на ненавмисне вбивство відкрито щодо чоловіка, який скинув 10-річного українця з мосту за розмову українською в Німеччині.

Раніше також повідомлялось, що в Німеччині чоловік напав на дітей з України, кинув 10-річного хлопчика у канал.

Статті

Світ
05.12.2023
09:42

«В українських генералів є куди більше шансів перейти в нову епоху». Російські ЗМІ про Україну

"Зеленському зараз потрібно дуже сильно насторожитися. Усі персонажі, які брали участь у попередньому перегляді, - Залужний, глава ГУР Буданов і навіть Арестович залишаються на своїх місцях"
Донбас
03.12.2023
20:45

Жителям "ДНР" нагадали, що "партія - розум, честь і совість". Огляд публікацій окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу старанно цитували свого "вождя і вчителя" і зізнавалися, що, як і в роки СРСР, "керівною і направляючою силою радянського суспільства, ядром його політичної системи, державних і громадських організацій є"...
Світ
02.12.2023
11:03

"Вперше з моменту вторгнення в Україну Путін виглядає так, ніби може перемогти". Західні медіа про Україну

"Якщо цього не станеться, то наступний рік може стати переломним, після чого Україна опиниться у все більш несприятливому становищі"
Всі статті