На тимчасово окупованих територіях Запорізької області окупанти дедалі частіше втікають з власних позицій і чинять розбої - Федоров

На тимчасово окупованих територіях Запорізької області загарбники дедалі частіше втікають з власних позицій,  чинять розбої та нападають на цивільних. Про це повідомив Мелітопольський міський голова Іван Федоров у Телеграм.

У "глибокому тилу" окупанти почуваються настільки безпечно, що дедалі частіше тікають з власних позицій. Моральних принципів дезертири не мають та є вкрай небезпечними для цивільних. Озброєнні солдати-втікачі чинять розбої та нападають на людей", - повідомив Федоров.

Він закликав мирних мешканців триматись якомога далі від окупантів, які "давно втратили будь-яке людське обличчя і несуть лише горе оточуючим".

"Відбирають матеріальні цінності, ґвалтують жінок, в тому числі неповнолітніх", - додав Федоров.

Як повідомлялося, у тимчасово захопленому Мелітополі Запорізької області в результаті вибуху, що пролунав 11 листопада, ліквідовані щонайменше троє офіцерів Росгвардії.

Статті

Країна
23.02.2024
13:25

За що воює росія, або «Хрестовий похід» владіміра путіна

Як відомо: імперія або розширюється, або гине. Звідси і ідея «світової революції» і герб СРСР, накладений на всю планету, без окреслених кордонів радянської держави, і «Інтернаціонал» як гімн країни, що хоче захопити весь світ.
Донецьк
22.02.2024
11:48

Комунальний колапс. Донецький щоденник

Їм пояснили, що комунальні служби не завозять достатню кількість води до котелень для заповнення системи через аварійний стан труб центрального опалення.
Країна
20.02.2024
15:30

Спротив системи, спроби і помилки: Кілька актів української антикорупційної драми

Успіхи дій влади важче доносити до суспільства, аніж негатив, – тим більше, коли влада втрачає популярність, а її окремі представники продовжують потрапляти в корупційні скандали
Всі статті