На тимчасово окупованій території Запорізької області росіяни почали частіше змінювати "керівників" - Федоров

На тимчасово окупованій території Запорізької області загарбники почали частіше змінювати керівників. Одні - критикують свою ж владу, інші - крадуть гроші. Про це в ефірі національного телемарафону "Єдині новини" сказав міський голова Мелітополя Іван Федоров.

"На тимчасово окупованій території Запорізької області є населені пункти, де за останні півтора року було змінено 5 керівників. Що цікаво: останніх керівників вони привозять з континентальної РФ. Наприклад, селище Веселе. Вони привезли колишнього росгвардійця, якого поставили очолювати селище. Він через місяць вийшов з критикою, що не може в такій бюрократії більше існувати. Сам розкритикував свою ж владу і його зняли. Гауляйтерша Уманець, яка керувала Кирилівською селищної радою, сьогодні сидить в полоні і її не випускають за розкрадання коштів РФ", - сказав Федоров.

За його словами, сьогодні дефіцит є навіть за ворожими даними. Мова про тисячі освітян і тисячі співробітників медичних закладів. 

"Освітнього процесу на окупованій території немає. В Мелітополі була 21 школа. Сьогодні працює менше 10, бо наші вчителі не погодились працювати і наші діти не погодились ходити у пропагандистські школи. Вони (загарбники - ред.) пропонують дітям плести сітки для росвійськових або малювати малюнки, або вивчати історію за підручниками, які завезла РФ", - розповів мер.

Щодо медицини, то за словами Федорова, ворог змушує оформлювати людей на окупованих територіях страховку, яка діє на території Криму або континентальної росії. Всі медичні заклади переповнені, але вони не можуть надати допомогу, бо медперсонал виїхав, а медикаменти не завезли. 

Раніше повідомлялось, що на тимчасово окупованій території Запорізької області ворог проводить мобілізацію та змушує підписати контракт з росармією.

Статті

Світ
09.12.2023
17:06

“Кращі шанси України на перехоплення ініціативи на полі бою навесні 2025 року, якщо вона протримається наступного року”. Огляд західних медіа

Пов’язані з Росією пропагандисти ввели в оману американських знаменитостей, заплативши їм за короткі відеокліпи, які потім використали для дискредитації президента Володимира Зеленського.
Країна
06.12.2023
12:22

Гривня: балансування на межі?

У НБУ вперше за довгий час запровадили валютні обмеження для експортерів. Які зазвичай застосовуються при обвалі курсу гривні...
Світ
05.12.2023
09:42

«В українських генералів є куди більше шансів перейти в нову епоху». Російські ЗМІ про Україну

"Зеленському зараз потрібно дуже сильно насторожитися. Усі персонажі, які брали участь у попередньому перегляді, - Залужний, глава ГУР Буданов і навіть Арестович залишаються на своїх місцях"
Всі статті