На території окупованої Луганщини росіяни «націоналізували» понад 114 тисяч об’єктів нерухомого майна – ЛОВА

У "регіональну" власність "віджато" понад 17 тисяч об’єктів, в "муніципальну" – майже 46 тисяч, а у "федеральну" – понад 51 тисячу об’єктів. Про це повідомили у Луганській ОВА 19 квітня.

"До переліку потрапило майно, право власності на яке люди, що евакуювалися у безпечні регіони України та за кордон, не підтвердили протягом 30 діб від дня його виявлення загарбниками", – зазначили у ЛОВА.

Як повідомлялось раніше, у Маріуполі окупаційна влада визнала «безгосподарними» майже 6 тисяч квартир

Раніше «ОстроВ» підтримували грантодавці. Сьогодні нашу незалежність збереже тільки Ваша підтримка

Підтримати

Статті

Луганськ
14.06.2025
15:15

Щоденник матері 18-річного добровольця: поранення, сестра, біл-борди з загиблими

«Мамо, через них інші люди гинуть! У нас в учєбці нарік на кухні працював – це огидно! Ти приходиш після марш-броска, а тобі отаке суп наливає! Це огидно! Він займає місце, яке могла б зайняти адекватна нормальна людина з інвалідністю!»
Країна
12.06.2025
18:00

Нова базова соціальна допомога: хто, як та скільки зможе отримати

Із липня цього року в Україні стартує експериментальна програма — базова соціальна допомога. Це новий формат держпідтримки, який має замінити кілька чинних виплат і зробити систему прозорішою та простішою.
Світ
12.06.2025
08:31

«Нічні «побудки» відбуватимуться дуже часто». Російські ЗМІ про Україну

«Програючи на полі бою, ЗСУ переносить бойові дії на нашу територію. Неодноразові спроби входу ДРГ у Курську і Бєлгородську області, удари дальніми дронами і ось тепер диверсії - це типова спроба такого «експорту».
Всі статті