На території "ЛНР" почали набирати людей в окупаційні війська за допомогою оголошень

На території так званої "ЛНР" почали набирати людей в окупаційні війська за допомогою оголошень, оскільки військкомати провалюються з цим завданням. Про це 8 червня в Telegram повідомив голова Луганської ОВА Артем Лисогор.

"Військкомати вже не можуть забезпечити необхідний обсяг чоловіків для армії рф. Тому загарбники пішли на "рішучий" крок, розповсюдивши по місту оголошення про набір до артилерійського дивізіону", - повідомив чиновник.

Йдеться про окуповане з 2014-го року місто Антрацит. Місцеві жителі повідомляють, що стовпи в цьому місті обклеєні подібною інформацією.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що окупанти в Луганській області створюють нові "військкомати".

Статті

Країна
29.09.2023
11:06

Севастополь. Життя в диму та під звуки тривог

"До цього ми розуміли, що живемо у стані війни, що будь-якої миті можуть прилетіти ракети, безпілотники, але це все здавалося десь там, далеко, в акваторії Чорного моря, на якихось військових базах, аеродромах. А зараз ракети прилетіли у центр міста
Країна
28.09.2023
15:47

Експортний затор. Проблема не тільки в Польщі

За підсумками січня-липня "мінус" у зовнішньоторговельних операціях потроївся у порівнянні з тим же періодом 2022 р.: з $4,32 млрд до $13,88 млрд. При цьому товарний експорт скоротився на 14,7%, до $21,8 млрд, за даними Держстату.
Світ
27.09.2023
20:49

“Війна в Судані дала українцям можливість закріпитися на африканському континенті”. Огляд західних медіа

Україна суттєво погіршила російське “співвідношення войськово-морських сил” – оперативний показник, який вона використовує для вирахування безпілотників, радарів, берегової артилерії тощо, а також суден, хоча до паритету все ще далеко.
Всі статті