На території Білорусі перебувають понад 4 тисячи російських військових - Держприкордонслужба

На території Білорусі наразі перебувають понад 4 тис. військовослужбовців РФ, ситуація на кордоні залишається повністю контрольованою. Про це повідомив речник Державної прикордонної служби України Андрій Демченко в ефірі телемарафону 30 березня. 

"За нашою інформацією, трохи більше ніж 4 тис. російських військових нині перебувають на території Білорусі, вони здебільшого задіяні в підготовці, яка триває на полігонах. Раніше їх кількість була значно більшою, але відбувається ротація. Після проходження підготовки РФ виводить їх назад на свою територію, щоб потім посилити свої сили на сході України", - сказав Демченко. 

Спікер наголосив, що створення ударного угруповання, готового здійснити вторгнення з території Білорусі, не спостерігається.

За його словами, на кордоні з Білоруссю також не зафіксовано провокацій і нестандартних ситуацій, зокрема роботи ДРГ. Окрім того, як зазначили у відомстві, кордон зміцнюють, щоб Сили оборони України могли відбити будь-яку можливу атаку.

Як повідомлялося, Україна замінує кордон із РФ та Білоруссю на ширину 2 км

Статті

Луганськ
15.06.2024
20:03

Робота на віддачу: як працює малий груповий будинок «Світанок», де виховуються діти-переселенці з Лисичанська

Звучить жахливо, але – він не розмовляв, по-перше, бо з ним у лікарні НЕ РОЗМОВЛЯЛИ. А по-друге – бо у нього в усі була пробка. І у ЛОР-відділенні цього не помітили!
Країна
15.06.2024
10:31

Кадрові проблеми Офісу президента: лояльних дедалі менше

"Подивіться, скільки міністрів перебуває у статусі «тимчасово виконуючий обов'язки». Коли кажуть, що багато хто хоче піти, але їх не відпускають, це більш ніж правда. Ідеться і про уряд, і про парламент"
Країна
14.06.2024
11:00

Курс гривні: Нацбанк "хлюпнув кисню" на $5,5 млрд

Ми хочемо, щоб наша нинішня магічна реальність враховувала перспективи того, що так може бути не завжди. І нам, можливо, потрібно зараз уже думати, готуватися, що на нас чекає у другому півріччі 2024 р., що чекає на нас у 2025 р.
Всі статті