На Таврійському напрямку окупанти здійснили 892 артобстріли за добу - Тарнавський

Російські окупанти на Таврійському напрямку останні двоє діб не застосовують авіацію, віддаючи перевагу ракетним ударам і артилері. Про це повідомив у Телеграм командувач оперативно-стратегічного угруповання військ (ОСУВ) "Таврія" Олександр Тарнавський 28 січня.

"Останні дві доби, станом на 6.00, ворожих авіаударів не було. Натомість ворог застосовує ракети та артилерію. Гатить і по населених пунктах. Зокрема, сьогодні вночі російські терористи випустили 3 ракети, імовірно "С-300", по Мирнограду Покровського району Донецької області", - написав він.

За даними Тарнавського, окупанти продовжують активні наступальні та штурмові дії - "уже третю добу поспіль кількість бойових зіткнень в операційній зоні ОСУВ "Таврія" близько 50. Загарбники здійснили за минулу добу 892 артобстріли".

Як повідомив командувач ОСУВ "Таврія", у зоні відповідальності угруповання загальні втрати ворога становили 364 особи і, не враховуючи БпЛА, 26 одиниць військової техніки. Зокрема, 3 танки, 8 ББМ, 1 артсистема, 10 автомобілів і 3 одиниці спеціальної техніки. 

"Перестали існувати 3 склади боєприпасів ворога. Нейтралізовано або знищено 197 БпЛА різних типів", - інформував Тарнавський.

Як повідомлялося, окупанти збільшили активність бойової авіації на Авдіївському напрямку. 

Раніше «ОстроВ» підтримували грантодавці. Сьогодні нашу незалежність збереже тільки Ваша підтримка

Підтримати

Статті

Світ
22.04.2026
10:52

«…Чи зможемо ми після підписання мирної угоди підготуватися до великого протистояння із Заходом». Російські ЗМІ про Україну

Наскільки в такій ситуації працюватиме 5-та стаття статуту НАТО, чи збережеться альянс до того моменту в колишньому вигляді - це питання. І, ймовірно, не найближчого майбутнього.
Донбас
19.04.2026
17:50

Дмитро Дюжев читав Пушкіна і заряджав жителів Донецька на оптимізм. Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу виступали в ролі психотерапевта, наполегливо навіюючого жителям "ДНР" і "ЛНР", як добре вони живуть і який правильний вибір зробили "республіки" дванадцять років тому. На позитив заряджали як місцеві царьки,...
Світ
16.04.2026
12:00

«Зеленському в Угорщині обміняли шило на мило». Російські ЗМІ про Україну

«Тиса» виступає проти членства України в ЄС і поставок зброї ЗСУ, а її лідер і майбутній прем'єр Угорщини Петер Мадяр критикує Київ за дискримінацію угорської меншини в Закарпатті так само жорстко, як Орбан.
Всі статті