На Тайвані відбудеться Форум, який обговорюватиме наслідки розпаду РФ для Східної, Південно-Східної та Центральної Азії

Форум вільних держав пост-Росії під назвою "Дизайн пост-російських просторів та його вплив на макрорегіони Східної, Південно-Східної та Центральної Азії" пройде в Тайбеї (Тайвань) 18-19 вересня.

У рамках форуму працюватимуть такі панелі як "Пост-Росія та нова архітектура колективної безпеки: ефективна протидія осі тиранії РФ-КНР-Іран-КНДР та їх сателітам (Мадуро, Асад, Лукашенко та інші)"; "Незалежні держави Пост-Росії та нове геополітичне обличчя Азіатсько-Тихоокеанського макрорегіону"; "Поразка РФ в Україні та деколонізація РФ як ключ до запобігання агресії КНР" та інші.

Серед виступаючих - екс-міністр закордонних справ Польщі Ганна Фотига, колишній сенатор і заступник міністра закордонних справ Італії Джанні Вернетті, бурятська активістка Марина Ханхалаєва, заступник міністра закордонних справ Тайваню Ву Чжі-Чун та інші.

Це вже 12-й форум, який обговорює перспективи РФ після її фрагментації внаслідок війни з Україною.

Наступний форум відбудеться у Канаді в жовтні 2024 року.

7 червня 2024 року в Росії визнали "екстремістською" неіснуючу організацію - "Антиросійський сепаратистський рух". За аналогією із забороною «ЛГБТ-руху».

Раніше «ОстроВ» підтримували грантодавці. Сьогодні нашу незалежність збереже тільки Ваша підтримка

Підтримати

Статті

Світ
11.03.2026
13:34

«Росія - єдина країна, що має реальний досвід відбиття таких атак». Російські ЗМІ про Україну

"У Києва цього досвіду немає, але є специфічна база знань, яку він перетворив на предмет торгу. Україна активно поширює практики застосування технологій, не гребуючи зв'язками з наркокартелями і сумнівними посередниками".
Донбас
08.03.2026
18:37

Back in the USSR. Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня в центрі уваги ЗМІ окупованого Донбасу був старт незаконних виборів до Державної думи країни-агресора в Донецькій і Луганській областях України і, звичайно ж, всенародне святкування 8 березня. Публікації на ці теми виразно пахли...
Країна
05.03.2026
15:00

Крим у стані тривоги: 12 років окупації й системних проблем

"Так, Росія незаконно забрала Крим у 2014 році, так само як зараз робить це з іншою територією України. Але це вже сталося, і будемо відверті, ніякий чесний референдум чи голосування сьогодні не на боці України..."
Всі статті