На Сумщині люди заблокували депутатів під час тривоги у міськраді, вимагаючи грошей для ЗСУ

У Роменській міськраді на Сумщині люди не випускали місцевих депутатів під час повітряної тривоги - громадськість вимагала проголосували за виділення грошей на допомогу військовим. Про це повідомляє “Військовий кур’єр”

Як повідомляється, конфлікт відбувся під час загрози запусків з ворожого МіГ-31. Роменці прийшли на сесію і заявили, що не випустять місцевих депутатів, поки ті не проголосують за зміни до місцевого бюджету на користь ЗСУ.

У мережі місцеві громадяни поширили відео з конфліктної сесії міськради.

Місцеві медіа повідомляють, що попередньо частина депутатів у Роменській міськраді ініціювали зміни до бюджету громади на 2024 рік. Своїм проєктом рішення вони пропонували на міську програму підтримки ЗСУ виділити з бюджету 2024 року 107 млн грн.

Ці кошти мали б спрямувати на посилення обороноздатності і безпеки держави.

“З першого разу, звісно, депутати не підтримали цей проєкт рішення. Та вже під натиском роменців, які прийшли на сесію у підтримку “грошей на ЗСУ”, після тривалих “переговорів” голів фракцій з міським головою, вдалося дійти хоча б до такого рішення. Замість 107 мільйонів вибили хоча б 83 мільйони”, – повідомляє місцевий канал “Ромни 24”.

Нагадаємо, у Мінфіні заявили, що не розуміють проблеми із забезпеченням військових, на яких щодня виділяється 5 мільярдів. 

Також повідомлялося, що понад 45% українців донатять на армію з кожної зарплати.

Статті

Країна
18.04.2024
18:19

Медична реформа по-запорізьки. Чи отримають пацієнти  належне медичне забезпечення  та  якісне лікування

Факт економії бюджетних коштів, про який говорять місцеві чиновники, навряд чи додає оптимізму запоріжцям, які стають пацієнтами  оптимізованих лікарень. Будь-який пересічний містянин підтвердить, що досі  не помітив, щоб така реорганізація якось...
Країна
18.04.2024
09:14

Закон про посилення мобілізації: основні положення

"Це було дуже несподівано. Поки що ми на всіх ефірах і в соцмережах розповідали, що це закон про справедливість, про демобілізацію, головну норму просто вирішили прибрати. Кажуть, що це був чіткий ультиматум від Генерального штабу. У приватних...
Країна
17.04.2024
10:00

Формування збройних сил та мобілізація в Україні. Як це було в минулому

Битва ж за Україну була виграна значною мірою завдяки перемозі більшовиків на ідеологічному та інформаційному фронтах. Саме це, вкупі з мобілізаційними можливостями Червоної Армії, неперевершеною жорстокістю до противника, здатність йти до перемоги...
Всі статті