Понад 45% українців донатять на армію з кожної зарплати – опитування

Станом на грудень 2023 року 66% українців донатять на підтримку українських військових, 46% роблять це регулярно з кожної зарплати. Про це свідчать результати опитування команди Rakuten Viber, у якому взяли участь близько 54 тисяч користувачів.

Ще 14% українців роблять пожертви після кожного обстрілу, "перетворюючи злість на донат", 6% перераховують кожного дня потроху.

Водночас 25% респондентів наголосили, що допомагають армії в інший спосіб, а 4,5% вже служать у ЗСУ. Лише 4% опитаних не бачать сенсу в донатах.

Зазначається, що в лютому цього року Rakuten Viber проводив аналогічне опитування серед українців. Тож, за словами аналітиків, кількість тих, хто планово переказує гроші на ЗСУ з зарплати, зросла на 9%. Тих, хто відправляв кошти після обстрілів поменшало на 1,5%. 

Як повідомлялося, 60% українців вважають, що під час війни потрібно суттєво себе обмежувати в розвагах і покупках. 

Статті

Донбас
26.05.2024
18:29

Ближче ніж на 100 метрів до кордону з Росією наближатися заборонено. Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу іноді з гордістю, іноді з натяком на сум визнавали, що анексовані території «ДНР/ЛНР», які РФ всупереч міжнародному праву чомусь називає «повноправними суб'єктами Федерації», як і раніше, російські можновладці...
Країна
25.05.2024
12:00

Посилення мобілізації у дії: що змінилося після 18 травня

"...Поки перебував у ТЦК, наслухався багато історій про те, як людям виписували повістки на блокпостах, у метро, ​​на ринку, був один чоловік, якому виписали повістку прямо біля реєстратури в поліклініці",
Країна
24.05.2024
10:14

Санкційний фронт: весняний наступ

Нові заходи, вжиті навесні союзниками України, посилюють залежність російської економіки від Китаю. Вони також вирішують ринкові проблеми самих країн G7. Але не відповідають головним цілям санкційного тиску.
Всі статті