На Старобільщині окупанти затримали дівчину з українським паспортом за донати "Азову" та "Правому сектору"

В окупованому Старобільському районі російські спецслужби затримали дівчину з українським паспортом за донати "Азову" та "Правому сектору". Відповідне відео розмістили окупаційні й місцеві Телеграм-канали 11 червня. 

"У Старобільському районі росіяни затримали дівчину за донати. Російські пабліки пишуть, нібито вона у період з січня по квітень здійснила щонайменше 10 переказів зі своєї банківської карти на допомогу "Азову" та "Правому сектору". Шиють їй фінансування тероризму й фінансування екстремістської діяльності", - пише Телеграм-канал "Трикутник"

На відео відсутній звук. Звертаєтья увага на те, що у затриманої паспорт громадянки України.

Раніше повідомлялось, що в "ЛНР" судитимуть двох мешканок Новоайдара, яких звинувачують у співпраці із ЗСУ, за "вбивство, вчинене загальнонебезпечним способом".

Статті

Країна
19.06.2024
11:41

Підвищення податків: забуті обіцянки

Йдеться про податки, які сплачують зі своєї кишені звичайні громадяни. Ніхто не пропонує підвищити податок на прибуток підприємств, дивіденди акціонерів (податок на інвестиційний дохід), рентні платежі за надрокористування, екологічний податок. Це...
Світ
18.06.2024
10:21

«Доки не дійдемо до польських кордонів...». Російські ЗМІ про Україну

"А яке вони мають право вимагати від нас відкрити Азовське море? Кому збираються забезпечити свободу судноплавства у внутрішньому морі Росії?"
Луганськ
15.06.2024
20:03

Робота на віддачу: як працює малий груповий будинок «Світанок», де виховуються діти-переселенці з Лисичанська

Звучить жахливо, але – він не розмовляв, по-перше, бо з ним у лікарні НЕ РОЗМОВЛЯЛИ. А по-друге – бо у нього в усі була пробка. І у ЛОР-відділенні цього не помітили!
Всі статті