На Словкурорті відновили роботу свердловин, іде підвищення солоності озера Ріпне – Лях

Роботу свердловин відновили на Словкурорті, повідомив голова Словянської МВА Вадим Лях на своїй сторінці у Facebook 30 серпня.

"Кілька слів про Словкурорт. На жаль, так і не дочекалися відповіді від "Укрпрофоздоровниці" щодо передачі у власність Слов'янської громади свердловин, підстанцій. – повідомив Лях. – Але все одно розпочали ремонтні роботи, адже цілющі властивості наших озеро втратити не можна. Матеріали надав Міжнародний Комітет Червоного хреста. Наразі роботи вже проведено".

Лях зазначив, що свердловина вже працює, йде підвищення солоності озера Ріпне.

Раніше повідомлялось, що у Слов'янську встановлено девʼять мобільних бетонних укриттів.

Статті

Світ
05.12.2023
09:42

«В українських генералів є куди більше шансів перейти в нову епоху». Російські ЗМІ про Україну

"Зеленському зараз потрібно дуже сильно насторожитися. Усі персонажі, які брали участь у попередньому перегляді, - Залужний, глава ГУР Буданов і навіть Арестович залишаються на своїх місцях"
Донбас
03.12.2023
20:45

Жителям "ДНР" нагадали, що "партія - розум, честь і совість". Огляд публікацій окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу старанно цитували свого "вождя і вчителя" і зізнавалися, що, як і в роки СРСР, "керівною і направляючою силою радянського суспільства, ядром його політичної системи, державних і громадських організацій є"...
Світ
02.12.2023
11:03

"Вперше з моменту вторгнення в Україну Путін виглядає так, ніби може перемогти". Західні медіа про Україну

"Якщо цього не станеться, то наступний рік може стати переломним, після чого Україна опиниться у все більш несприятливому становищі"
Всі статті