На Словкурорті відновили роботу свердловин, іде підвищення солоності озера Ріпне – Лях

Роботу свердловин відновили на Словкурорті, повідомив голова Словянської МВА Вадим Лях на своїй сторінці у Facebook 30 серпня.

"Кілька слів про Словкурорт. На жаль, так і не дочекалися відповіді від "Укрпрофоздоровниці" щодо передачі у власність Слов'янської громади свердловин, підстанцій. – повідомив Лях. – Але все одно розпочали ремонтні роботи, адже цілющі властивості наших озеро втратити не можна. Матеріали надав Міжнародний Комітет Червоного хреста. Наразі роботи вже проведено".

Лях зазначив, що свердловина вже працює, йде підвищення солоності озера Ріпне.

Раніше повідомлялось, що у Слов'янську встановлено девʼять мобільних бетонних укриттів.

Статті

Світ
26.09.2023
08:06

«Нашій країні треба зробити все, щоб швидше закінчити війну». Російські ЗМІ про Україну

"Я думаю, що сьогодні ми побачимо тривогу по всій Україні; я думаю, що будуть вражені центри ухвалення рішень, але цього недостатньо. Необхідно виробляти у противника рефлекс, як у собаки Павлова".
Донбас
24.09.2023
18:50

Батіг уже сьогодні, пряник - у світлому майбутньому. Огляд публікацій окупованого Донбасу

Відповідно до російського законодавства в "ДНР" запроваджено обмеження на перебування в громадських місцях вночі, військову цензуру, особливий режим сполучення із сусідніми регіонами, а також заборонено мітинги, збори, демонстрації, ходи,...
Донецьк
22.09.2023
13:00

Діагноз – ескапізм. Донецький щоденник

..."Правителі" "народної" з останніх сил надувають щоки та видають бажане за дійсне. То метро вони збираються будувати, то аеропорт, то випуск трамваїв налагодити. На цьому фоні чергові заяви про відновлення та запуск горлівського заводу "Стирол" не...
Всі статті