Наступного тижня Євросоюз посилить санкції проти Ірану – Шольц

Євросоюз наступного тижня посилить санкції проти Ірану. Новий пакет санкцій анонсував федеральний канцлер Німеччини Олаф Шольц у Twitter 12 листопада, пише "Економічна правда".

"Ми повинні звертати увагу і вживати заходів, коли порушуються права людини. Ми є свідками сміливої боротьби іранців за більшу свободу і справедливість і жорстокого насильства проти них. Санкції – це один зі способів, за допомогою якого ми посилюємо тиск на режим", – зазначив Шольц.

Він уточнив, що ЄС уже запровадив кілька пакетів санкцій, подальші санкції будуть додані наступного тижня.

Шольц також підкреслив, що Іран постачає росії безпілотники, які використовуються для ударів по Україні та вбивають мирне населення.

Раніше повідомлялось, що Шольц заявив, що миру під диктовку кремля не буде.

Статті

Донбас
28.05.2023
21:57

Маріуполь стає "чорним" містом для російської армії. Огляд публікацій окупованого Донбасу

"Нас тут багато місцевих просто ненавидять. Стежать за нами, наводять ракети, чекають українську армію. Просто нестерпно тут"
Країна
26.05.2023
12:30

Дерусифікація української металургії: залишився останній крок

Є всі підстави вважати, що за тодішньою експансією державного капіталу з Росії в українську металургію стояли не просто російські громадяни з товстими гаманцями, а особисто російський диктатор. Зрозуміло, акції "Запоріжсталі" формально належать не...
Донецьк
25.05.2023
14:00

Спокуса грошима. Донецький щоденник

Настала черга бігти за російськими паспортами довірливим пенсіонерам, які отримують мінімалку. Вишикувалися вони стрункими рядами в " міграційні ", а представники служб масової дезінформації тут як тут - знімають "правдиві" сюжети про те, скільки...
Всі статті