Наступного тижня Євросоюз посилить санкції проти Ірану – Шольц

Євросоюз наступного тижня посилить санкції проти Ірану. Новий пакет санкцій анонсував федеральний канцлер Німеччини Олаф Шольц у Twitter 12 листопада, пише "Економічна правда".

"Ми повинні звертати увагу і вживати заходів, коли порушуються права людини. Ми є свідками сміливої боротьби іранців за більшу свободу і справедливість і жорстокого насильства проти них. Санкції – це один зі способів, за допомогою якого ми посилюємо тиск на режим", – зазначив Шольц.

Він уточнив, що ЄС уже запровадив кілька пакетів санкцій, подальші санкції будуть додані наступного тижня.

Шольц також підкреслив, що Іран постачає росії безпілотники, які використовуються для ударів по Україні та вбивають мирне населення.

Раніше повідомлялось, що Шольц заявив, що миру під диктовку кремля не буде.

Статті

Луганськ
20.05.2024
14:53

Чому досвід психіатрів Луганщини вивчають колеги з країн НАТО

...Після війни в Україні буде близько 5 мільйонів комбатантів, які потребуватимуть послуг з психіатрії та психосоціальної підтримки.
Донбас
19.05.2024
18:44

«Единая Россия» в Луганську змусила школярів збирати сміття. Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу хвалили місцеву владу і самі себе. Виходило не дуже. Іноді доводилося маніпулювати заголовками і вдавати, що «все йде за планом». «Великий брат» теж вставляв свої п'ять копійок, намагаючись всіляко показати, що...
Країна
18.05.2024
13:54

Звільнення за "зв'язки" з людьми в окупації: Зеленський не підтримав ідею нардепів

Якщо раніше про його «зв'язки» з родичами, які проживають в окупації, знали лише близькі друзі, то тепер він зобов'язаний про це повідомити своє керівництво. Інакше його можуть звільнити
Всі статті