На "Північному потоці" стався четвертий витік газу

Берегова охорона Швеції виявила четвертий витік із газопроводів "Північних потоків". Про це повідомило видання Svenska Dagbladet 29 вересня.

Зазначають, що загалом виявлено чотири витоки газу з "Північних потоків". Два з них розташовані в економічній зоні Швеції. Інші два – в економічній зоні Данії.

Представники берегової охорони активно працюють, щоб з'ясувати причини витоку. Водночас, Швеція веде власне розслідування і підозрює грубий саботаж.

Нагадаємо, раніше ЦРУ попереджало Берлін про ризики атак на газопроводи "Північний потік".

Статті

Країна
30.11.2023
09:36

Відновлення України: чи готове суспільство до трудових мігрантів з Африки?

Дефіцит професіоналів з інженерно-технічних та робочих спеціальностей на будмайданчиках України сягає 50%. Масове залучення трудових мігрантів з бідних африканських та азіатських країн. До такого сценарію не готове суспільство.
Світ
28.11.2023
09:44

"В Україні знову заговорили про мирні переговори з Росією".  Російські ЗМІ про Україну

"...Хіба з усіма цими байденами, джонсонами та іншими сунаками зараз можливі якісь адекватні домовленості, які переживуть хоча б прийдешню зиму? Явно ні... А чи готовий до серйозних переговорів Київ?"
Донбас
26.11.2023
20:17

Як народ Донбасу лякали і принижували європейським благополуччям. Огляд публікацій окупованого Донбасу

Минулого тижня в окупованому Донецьку відбувся захід із гучною і пафосною назвою "Всеросійська наукова конференція "Денацифікація України: історія та сучасність". Звичайно, місцеві журналісти постаралися вичавити з цього інформаційного приводу...
Всі статті