На сайті президента зʼявилася петиція про започаткування Дня вшанування захисників Маріуполя

Асоціація родин захисників «Азовсталі» створила на сайті президента петицію з пропозицією зробити 20-те травня в Україні – Днем вшанування захисників Маріуполя, - повідомляється у телеграм-каналі організації.

"Оборона Маріуполя – унікальна операція, яка не має порівнянь в сучасній історії України. Битва за Маріуполь стала для українців символом незламності. Сотні загиблих бійців віддали найцінніше – своє життя, сотні поранених та ув’язнених в полоні захисників – своїми відчайдушними діями заслуговують на цей пам’ятний день. Згідно з наказом Верховного Головнокомандувача, з метою збереження життя оборонців, – легендарна оборона міста була припинена 20 травня 2022 року", - йдеться у повідомленні.

Зазначається, що ця дата має закарбуватися в українській історії на знак вічної подяки народу України учасникам одного з найзапекліших боїв сучасності – бою за місто Маріуполь.

"Закликаємо кожного українця підписати петицію та підтримати нашу ініціативу: https://petition.president.gov.ua/petition/184972", - пишуть учасники асоціації.

За добу створення петиція набрала понад 17 тисяч голосів за необхідних 25 тис. для розгляду президентом.

Статті

Луганськ
17.05.2024
10:41

 «Розумні люди зберігають свою думку при собі». Луганський щоденник

Якщо ти живеш за правилами, не намагаючись порушувати їх, ти житимеш нормально. Просто нормально. Можливо, погано, а може, добре, але ти житимеш. Якщо ж ти замахнувся своїм маленьким кулачком на систему, ти теж житимеш, але житимеш погано
Країна
16.05.2024
14:18

Від ідей до конкретних проектів: війні не вдалося зупинити бізнес Дніпропетровщини

Прифронтова Дніпропетровська область увійшла в трійку лідерів серед регіонів за кількістю нових бізнесів. Упродовж першого кварталу 2024 року в області відкрито майже 7 тисяч ФОПів. Водночас, за чотири місяці регіон має економічні втрати: тут...
Країна
16.05.2024
10:35

Коломойський: розмова продовжується

Реанімувавши старі звинувачення щодо співвласника групи "Приват" І.Коломойського, влада виклала свій останній та вирішальний козир у діалозі з опальним олігархом. Але чи призведе це до бажаного результату – велике питання.
Всі статті