На сайті президента зʼявилася петиція про започаткування Дня вшанування захисників Маріуполя

Асоціація родин захисників «Азовсталі» створила на сайті президента петицію з пропозицією зробити 20-те травня в Україні – Днем вшанування захисників Маріуполя, - повідомляється у телеграм-каналі організації.

"Оборона Маріуполя – унікальна операція, яка не має порівнянь в сучасній історії України. Битва за Маріуполь стала для українців символом незламності. Сотні загиблих бійців віддали найцінніше – своє життя, сотні поранених та ув’язнених в полоні захисників – своїми відчайдушними діями заслуговують на цей пам’ятний день. Згідно з наказом Верховного Головнокомандувача, з метою збереження життя оборонців, – легендарна оборона міста була припинена 20 травня 2022 року", - йдеться у повідомленні.

Зазначається, що ця дата має закарбуватися в українській історії на знак вічної подяки народу України учасникам одного з найзапекліших боїв сучасності – бою за місто Маріуполь.

"Закликаємо кожного українця підписати петицію та підтримати нашу ініціативу: https://petition.president.gov.ua/petition/184972", - пишуть учасники асоціації.

За добу створення петиція набрала понад 17 тисяч голосів за необхідних 25 тис. для розгляду президентом.

Статті

Донбас
28.05.2023
21:57

Маріуполь стає "чорним" містом для російської армії. Огляд публікацій окупованого Донбасу

"Нас тут багато місцевих просто ненавидять. Стежать за нами, наводять ракети, чекають українську армію. Просто нестерпно тут"
Країна
26.05.2023
12:30

Дерусифікація української металургії: залишився останній крок

Є всі підстави вважати, що за тодішньою експансією державного капіталу з Росії в українську металургію стояли не просто російські громадяни з товстими гаманцями, а особисто російський диктатор. Зрозуміло, акції "Запоріжсталі" формально належать не...
Донецьк
25.05.2023
14:00

Спокуса грошима. Донецький щоденник

Настала черга бігти за російськими паспортами довірливим пенсіонерам, які отримують мінімалку. Вишикувалися вони стрункими рядами в " міграційні ", а представники служб масової дезінформації тут як тут - знімають "правдиві" сюжети про те, скільки...
Всі статті