На руїнах Бахмута хочуть поставити пам'ятник ПВК "Вагнер", найманці якої якраз і знищили місто

На руїнах Бахмута хочуть поставити пам'ятник ПВК "Вагнер", найманці якої якраз і знищили місто. Про це заявив "в. о. міністра культури ДНР Михайло Желтяков".

Він заявив, що "ми зобов'язані оголосити в республіці конкурс на найкращий ескіз пам'ятника бійцям ПВК "Вагнер". І цей пам'ятник має бути встановлений у центрі Артемівська".

Він опосередковано заявив, що найманці Пригожина "виколупували" ворога з кожного метра землі в місті". Самі "вагнерівці" не приховували, що для того, щоб "виколупати" ворога, їм доводилося повністю знищувати житлові квартали Бахмута.

Статті

Донецьк
22.09.2023
13:00

Діагноз – ескапізм. Донецький щоденник

..."Правителі" "народної" з останніх сил надувають щоки та видають бажане за дійсне. То метро вони збираються будувати, то аеропорт, то випуск трамваїв налагодити. На цьому фоні чергові заяви про відновлення та запуск горлівського заводу "Стирол" не...
Луганськ
21.09.2023
11:37

«Викреслити ці 9 років життя МІЖ...». Луганський щоденник

Так поводиться вітчим, який прагне задарувати подарунками дітей своєї нової дружини, дітей від її першого шлюбу, щоб привернути їх до себе. І ми також спідлоба дивимося на все і не віримо.
Світ
20.09.2023
12:00

“Росія виробляє тепер більше боєприпасів, ніж Сполучені Штати і Європа.” Огляд Західних медіа

“Лідери національної безпеки Тайваню попереджають, що зменшення допомоги США Україні збільшить занепокоєність Тайваню мірою американської рішучості. Все менша частка населення острова вірить, що США відправлять війська у випадку війни"
Всі статті