На руїнах Бахмута хочуть поставити пам'ятник ПВК "Вагнер", найманці якої якраз і знищили місто

На руїнах Бахмута хочуть поставити пам'ятник ПВК "Вагнер", найманці якої якраз і знищили місто. Про це заявив "в. о. міністра культури ДНР Михайло Желтяков".

Він заявив, що "ми зобов'язані оголосити в республіці конкурс на найкращий ескіз пам'ятника бійцям ПВК "Вагнер". І цей пам'ятник має бути встановлений у центрі Артемівська".

Він опосередковано заявив, що найманці Пригожина "виколупували" ворога з кожного метра землі в місті". Самі "вагнерівці" не приховували, що для того, щоб "виколупати" ворога, їм доводилося повністю знищувати житлові квартали Бахмута.

Статті

Світ
24.07.2024
10:57

«Політична еліта в Києві починає проходити всі стадії теорії прийняття неминучого». Російські ЗМІ про Україну

Готовність до обговорення, зокрема китайської мирної ініціативи, київська влада вирішила продемонструвати, коли стало зрозуміло, що вона втрачає свого давнього покровителя в особі президента США Джозефа Байдена.
Донбас
21.07.2024
15:16

Фантазії на тему відновлення розореного регіону. Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня головним ньюсмейкером виступав ватажок «ДНР» Денис Пушилін. В інтерв'ю донецькій редакції одного з російських телевізійних каналів він у найкращих традиціях фінансових пірамід щедро обіцяв жителям «республіки» нові, сучасні міста,...
Країна
20.07.2024
10:00

Приватизація-2024: у пошуках "меншого зла"

Важливо наголосити на тенденції: стрімке падіння капіталізації українських держактивів. Наприклад – Одеський припортовий завод (ОПЗ), колись великий виробник мінеральних добрив.
Всі статті