На російському "Першому каналі" заборонили згадувати місто Шебекіно, прирівнявши його назву до мату

Російський "Перший канал" на своїй сторінці у VK заборонив користувачам публікувати будь-які коментарі про білгородське місто Шебекіно. Слово, зважаючи на все, внесли у фільтр мату — коментарі з ним видаляються автоматично. Про це повідомляють білгородські ТГ-канали.

Як повідомляється, йдеться про паблік "Новини Першого каналу". Коли в соцмережах помітили бан на "Шебекіно", до пропагандистів у паблік масово прийшли обурені білгородці - почали публікувати коментарі з неправильно написаним словом, щоб їх фільтр пропустив. У результаті "Перший канал" просто закрив коментарі.

Нагадаємо, російським ЗМІ заборонили згадувати ПВК "Вагнер" та Пригожина особисто.

Статті

Країна
29.09.2023
11:06

Севастополь. Життя в диму та під звуки тривог

"До цього ми розуміли, що живемо у стані війни, що будь-якої миті можуть прилетіти ракети, безпілотники, але це все здавалося десь там, далеко, в акваторії Чорного моря, на якихось військових базах, аеродромах. А зараз ракети прилетіли у центр міста
Країна
28.09.2023
15:47

Експортний затор. Проблема не тільки в Польщі

За підсумками січня-липня "мінус" у зовнішньоторговельних операціях потроївся у порівнянні з тим же періодом 2022 р.: з $4,32 млрд до $13,88 млрд. При цьому товарний експорт скоротився на 14,7%, до $21,8 млрд, за даними Держстату.
Світ
27.09.2023
20:49

“Війна в Судані дала українцям можливість закріпитися на африканському континенті”. Огляд західних медіа

Україна суттєво погіршила російське “співвідношення войськово-морських сил” – оперативний показник, який вона використовує для вирахування безпілотників, радарів, берегової артилерії тощо, а також суден, хоча до паритету все ще далеко.
Всі статті