На Рівненщині в районі Костополя майже опівночі стався вибух. Міський голова Рівного пояснив це нічними навчаннями

Мешканці Рівненщини почули вибух близько о пів на дванадцяту в ніч на 30 квітня, міський голова Рівного Олександр Третяк пояснив це нічними навчаннями. Про вибух повідомив Телеграм-канал "Карта повітряних тривог. Вибухи. Ракети".

"Рівненщина – вибух", – сказано в повідомленні Телеграм-каналу від 23:30 29 квітня.

"Після повідомлень в соцмережах  про нібито потужний вибух в районі Костополя, чимало рівнян почали звертатись до мене в месенджерах  з питанням щодо ситуації в Рівному і в околицях, – написав міський голова Рівненого Олександр Третяк у своєму Телеграм-каналі о 23:57. – Хвилюватись не варто, все спокійно, як в місті, так і на околицях. Не вдаючись в деталі, можу лишень сказати що військові проводять нічні навчання, жодних позаштатних ситуацій не виникало. Мирного сну всім!"

Раніше повідомлялось, що в центрі окупованого Мелітополя пролунав потужний вибух.

Статті

Країна
12.04.2024
15:51

Іпотечна програма "єОселя": шанс на житло, який не всім по кишені

Головна особливість програми – це можливість придбати житло в іпотеку під 3-7% терміном на 20 років з мінімальним внеском 20%. Подібних умов ще ніколи не було на іпотечному ринку України, тому не дивно, що програма користується популярністю.
Країна
12.04.2024
11:24

"Економічне бронювання" від мобілізації: "робота в білу" чи "податок на боягузтво"?

На одного воїна, який захищає Україну, має бути 8 осіб, які забезпечують економічно утримання цього воїна. Потрібно знаходити ті заходи та засоби, які можуть сприяти підняттю рівня економіки
Луганськ
11.04.2024
10:39

Життя стає інакшим. Луганський щоденник

Кордони особистості закінчуються на сім'ї, все що ширше – держава, і там ти собі вже не належиш: маєш бути, як усі, отже – ніким.
Всі статті