На рік $500 мільйонів. У путіна збільшили фінансування внутрішньої пропаганди

РФ у 2023 році спрямувала близько 58 млрд рублів або $500 млн на фінансування внутрішньої пропаганди, спрямованої, зокрема, на виправдання агресії проти України та здійснення впливу на військовослужбовців. Про це повідомляє у Телеграм Головне управління розвідки при Міністерстві оборони України (ГУР МОУ).

"ГУР МО України інформує - упродовж 2023 року держава-агресор росія витратила 58 мільярдів рублів або близько пів мільярда доларів на створення пропаганди так званими "некомерційними" організаціями", - йдеться в повідомленні.

Як зазначається, йдеться про "формально не пов’язані з державою-агресором структури, які позиціонують себе як "автономні", але насправді на замовлення кремля виробляють так званий патріотичний контент для поширення в інтернеті: блоги, новини, фільми, серіали, відеоігри тощо".

"Виділені москвою мільярдні бюджети зазначені організації зобов’язувалися витратити на внутрішню пропаганду з метою формування лояльної до режиму путіна громадської думки; виправдання агресії рф проти України; впливу на свідомість військовослужбовців рф шляхом глорифікації їхньої участі у війні", - наголошує ГУР.

"Збільшення витрат на приховану пропаганду для внутрішньої аудиторії може свідчити як про зниження рівня довіри до офіційних традиційних медіа держави-агресора, так і про спробу путінської диктатури взяти під контроль інтернет-середовище на росії", - роблять висновок фахівці ГУР.

Нагадаємо, "сенатор" Рогозін, який пережив поранення в сідницю, розповів студентам МДІМВ, як воювати за допомогою фейків і залякування.

Як повідомлялося, за заклики до геноциду українців повідомлено про підозру Маргариті Симоньян.

Статті

Донецьк
22.05.2024
22:20

Майже 2 роки після деокупації: як відновлюється Святогірськ та громада після бойових дій

Святогірськ – курортне місто на Донеччині, яке у 2022 році пережило сильні обстріли, зраду мера та 3 місяці російської окупації.
Донецьк
22.05.2024
09:56

Повна "білочка". Донецький щоденник

Натомість у кожній підворітні колишньої культурної столиці відкриваються вино-горілчані магазини. І назви у всіх промовисті – «Беленькое и красненькое», «Отвертка» та моє найулюбленіше – «Белочка».
Світ
21.05.2024
09:35

«Реально мир на Україні практично нікому не потрібен». Російські ЗМІ про Україну

Китай прямо зацікавлений у тому, щоб війна тривала якомога довше, оскільки це гарантує санкційну блокаду Росії з боку Заходу, що робить Піднебесну чи не єдиним безальтернативним ринком збуту російської сировини".
Всі статті