"Сенатор" Рогозін, який пережив поранення в сідницю, розповів студентам МДІМВ, як воювати за допомогою фейків і залякування

Екс-глава "Роскосмосу" і "сенатор" РФ від окупованої частини Запорізької області Дмитро Рогозін вирішив розповісти майбутнім російським дипломатам, які навчаються в МДІМВ, якими методами росія веде інформаційно війну проти України, щоб підірвати довіру до влади. Про це повідомляють російські ЗМІ.

Зокрема, Рогозін зізнався, що РФ активно використовує технологію "дипфейків" для дискредитації українського уряду.

"Перемога у війні досягається насамперед за рахунок того, щоб дискредитувати політичне і військове керівництво противника, представити його в очах власного населення як непридатних людей, які випадково стали на вершині влади в цій країні. Це дуже важливий спосіб.  Другий спосіб - звинувачення в корупції, коли застосовується колосальний обсяг дипфейків для того, щоб довести, що конкретна особа з боку супротивника - просто злодій і корупціонер, а тому вірити їй не можна. Це здебільшого застосовується щодо найбільш популярних у народі противника персонажів. Безумовно, використовується також метод залякування, демонстрації власної сили, безкомпромісності власної армії в досягненні поставлених цілей, і багато іншого", - заявив Рогозін.  

Нагадаємо, колишній глава "Роскосмосу" Дмитро Рогозін, який отримав у Донецьку поранення в сідницю, зізнався, що йому загрожує параліч.

Як повідомлялося, екс-глава "Роскосмосу" Рогозін став "сенатором" від окупованої частини Запорізької області. 

Статті

Донецьк
22.05.2024
22:20

Майже 2 роки після деокупації: як відновлюється Святогірськ та громада після бойових дій

Святогірськ – курортне місто на Донеччині, яке у 2022 році пережило сильні обстріли, зраду мера та 3 місяці російської окупації.
Донецьк
22.05.2024
09:56

Повна "білочка". Донецький щоденник

Натомість у кожній підворітні колишньої культурної столиці відкриваються вино-горілчані магазини. І назви у всіх промовисті – «Беленькое и красненькое», «Отвертка» та моє найулюбленіше – «Белочка».
Світ
21.05.2024
09:35

«Реально мир на Україні практично нікому не потрібен». Російські ЗМІ про Україну

Китай прямо зацікавлений у тому, щоб війна тривала якомога довше, оскільки це гарантує санкційну блокаду Росії з боку Заходу, що робить Піднебесну чи не єдиним безальтернативним ринком збуту російської сировини".
Всі статті