На Прикарпатті горить відпочинковий комплекс: евакуювали 148 дітей

Ввечері 25 вересня у будівлі відпочинкового комплексу в селі Красноїлля, Верховинського району на Прикарпатті виникла пожежа. Про це повідомляє у Фейсбук головне управління ДСНС України в Івано-Франківській області. 

На момент прибуття вогнеборців другий та мансардний поверх будівлі було охоплено вогнем, площа пожежі становила орієнтовно 750 м кв. Окрім того, існувала загроза перекидання вогню на сусідні будинки. Оскільки будівля санаторію дерев’яна, це сприяло швидкому розповсюдженню вогню.

Близько 21:00 пожежу вдалося локалізували.

Як з'ясувалось, у відпочинковому комплексі проживали 148 дітей та 20 людей обслуговуючого персоналу. Обслуговуючий персонал вивів усіх дітей з будівлі. Усіх скерували на поселення до іншого санаторію.

"Гасіння пожежі триває. Постраждалих немає", - повідомили у ДСНС.

Статті

Країна
23.02.2024
13:25

За що воює росія, або «Хрестовий похід» владіміра путіна

Як відомо: імперія або розширюється, або гине. Звідси і ідея «світової революції» і герб СРСР, накладений на всю планету, без окреслених кордонів радянської держави, і «Інтернаціонал» як гімн країни, що хоче захопити весь світ.
Донецьк
22.02.2024
11:48

Комунальний колапс. Донецький щоденник

Їм пояснили, що комунальні служби не завозять достатню кількість води до котелень для заповнення системи через аварійний стан труб центрального опалення.
Країна
20.02.2024
15:30

Спротив системи, спроби і помилки: Кілька актів української антикорупційної драми

Успіхи дій влади важче доносити до суспільства, аніж негатив, – тим більше, коли влада втрачає популярність, а її окремі представники продовжують потрапляти в корупційні скандали
Всі статті