На Прикарпатті горить відпочинковий комплекс: евакуювали 148 дітей

Ввечері 25 вересня у будівлі відпочинкового комплексу в селі Красноїлля, Верховинського району на Прикарпатті виникла пожежа. Про це повідомляє у Фейсбук головне управління ДСНС України в Івано-Франківській області. 

На момент прибуття вогнеборців другий та мансардний поверх будівлі було охоплено вогнем, площа пожежі становила орієнтовно 750 м кв. Окрім того, існувала загроза перекидання вогню на сусідні будинки. Оскільки будівля санаторію дерев’яна, це сприяло швидкому розповсюдженню вогню.

Близько 21:00 пожежу вдалося локалізували.

Як з'ясувалось, у відпочинковому комплексі проживали 148 дітей та 20 людей обслуговуючого персоналу. Обслуговуючий персонал вивів усіх дітей з будівлі. Усіх скерували на поселення до іншого санаторію.

"Гасіння пожежі триває. Постраждалих немає", - повідомили у ДСНС.

Статті

Країна
06.12.2023
12:22

Гривня: балансування на межі?

У НБУ вперше за довгий час запровадили валютні обмеження для експортерів. Які зазвичай застосовуються при обвалі курсу гривні...
Світ
05.12.2023
09:42

«В українських генералів є куди більше шансів перейти в нову епоху». Російські ЗМІ про Україну

"Зеленському зараз потрібно дуже сильно насторожитися. Усі персонажі, які брали участь у попередньому перегляді, - Залужний, глава ГУР Буданов і навіть Арестович залишаються на своїх місцях"
Донбас
03.12.2023
20:45

Жителям "ДНР" нагадали, що "партія - розум, честь і совість". Огляд публікацій окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу старанно цитували свого "вождя і вчителя" і зізнавалися, що, як і в роки СРСР, "керівною і направляючою силою радянського суспільства, ядром його політичної системи, державних і громадських організацій є"...
Всі статті