На півночі анексованого Криму залізниця постраждала через вибух на складі боєприпасів

Залізниця в північній частині анексованого росією Криму пошкоджена через вибух на складі боєприпасів. Про це 27 червня повідомляють місцеві ЗМІ.

"Глава" Криму Сергій Аксьонов заявляє про пошкодження залізничних колій у Кіровському районі, але причин не коментує.

"Постраждалих немає, на місці працюють профільні служби. Ремонтні роботи орієнтовно займуть від 4 до 8 годин", - пише він у Телеграмі.

Про те, що недалеко від населеного пункту Токареве горів російський склад зі зброєю повідомляє в соцмережах офіцер ЗСУ Анатолій Штефан. На опублікованих кадрах видно величезний стовп чорного диму.

Статті

Країна
06.12.2023
12:22

Гривня: балансування на межі?

У НБУ вперше за довгий час запровадили валютні обмеження для експортерів. Які зазвичай застосовуються при обвалі курсу гривні...
Світ
05.12.2023
09:42

«В українських генералів є куди більше шансів перейти в нову епоху». Російські ЗМІ про Україну

"Зеленському зараз потрібно дуже сильно насторожитися. Усі персонажі, які брали участь у попередньому перегляді, - Залужний, глава ГУР Буданов і навіть Арестович залишаються на своїх місцях"
Донбас
03.12.2023
20:45

Жителям "ДНР" нагадали, що "партія - розум, честь і совість". Огляд публікацій окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу старанно цитували свого "вождя і вчителя" і зізнавалися, що, як і в роки СРСР, "керівною і направляючою силою радянського суспільства, ядром його політичної системи, державних і громадських організацій є"...
Всі статті