На окупованих територіях Луганщини росіяни готують депортацію 2700 дітей

Російські окупанти планують депортувати з окупованих територій Луганської області 2700 дітей. Про це повідомляє Луганська обласна військова адміністрація 12 квітня.

Зазначається, що загарбники не зупиняють процес вивезення українських дітей навіть попри те, що Міжнародний карний суд у Гаазі виписав ордер на арешт диктатора путіна та дитячого омбудсмена Марії Львової-Белової.

"У так званій «лнр» тривають медичні огляди дітей, після яких певна їх кількість зникає. Медики з рф вже оглянули понад 94 тисячі хлопчиків та дівчат, про що заявили самі окупанти. Різного ступеню патологія «виявлена» у 69,6 % з них, що вже дає привід для депортації. Виписані направлення на госпіталізацію, яка зазвичай відбувається в медзакладах на території рф, 2726 дітям", - розповіли у Луганській ОВА.

Як повідомлялося раніше, росіяни вивозять дітей з окупованих регіонів України на "освітні програми" в РФ.

Статті

Донецьк
22.02.2024
11:48

Комунальний колапс. Донецький щоденник

Їм пояснили, що комунальні служби не завозять достатню кількість води до котелень для заповнення системи через аварійний стан труб центрального опалення.
Країна
20.02.2024
15:30

Спротив системи, спроби і помилки: Кілька актів української антикорупційної драми

Успіхи дій влади важче доносити до суспільства, аніж негатив, – тим більше, коли влада втрачає популярність, а її окремі представники продовжують потрапляти в корупційні скандали
Світ
20.02.2024
08:36

«Україна переходить до нової фази бойових дій. Вони становлять для нас реальну загрозу». Російські ЗМІ про Україну

"Твердження про те, що всі військові конфлікти завершуються миром, далеко не завжди відповідає дійсності. Війни можуть також завершитися "гіршим миром", який лише перенесе зіткнення держав у майбутнє"
Всі статті