На окупованих територіях Луганщини росіяни готують депортацію 2700 дітей

Російські окупанти планують депортувати з окупованих територій Луганської області 2700 дітей. Про це повідомляє Луганська обласна військова адміністрація 12 квітня.

Зазначається, що загарбники не зупиняють процес вивезення українських дітей навіть попри те, що Міжнародний карний суд у Гаазі виписав ордер на арешт диктатора путіна та дитячого омбудсмена Марії Львової-Белової.

"У так званій «лнр» тривають медичні огляди дітей, після яких певна їх кількість зникає. Медики з рф вже оглянули понад 94 тисячі хлопчиків та дівчат, про що заявили самі окупанти. Різного ступеню патологія «виявлена» у 69,6 % з них, що вже дає привід для депортації. Виписані направлення на госпіталізацію, яка зазвичай відбувається в медзакладах на території рф, 2726 дітям", - розповіли у Луганській ОВА.

Як повідомлялося раніше, росіяни вивозять дітей з окупованих регіонів України на "освітні програми" в РФ.

Статті

Країна
29.09.2023
11:06

Севастополь. Життя в диму та під звуки тривог

"До цього ми розуміли, що живемо у стані війни, що будь-якої миті можуть прилетіти ракети, безпілотники, але це все здавалося десь там, далеко, в акваторії Чорного моря, на якихось військових базах, аеродромах. А зараз ракети прилетіли у центр міста
Країна
28.09.2023
15:47

Експортний затор. Проблема не тільки в Польщі

За підсумками січня-липня "мінус" у зовнішньоторговельних операціях потроївся у порівнянні з тим же періодом 2022 р.: з $4,32 млрд до $13,88 млрд. При цьому товарний експорт скоротився на 14,7%, до $21,8 млрд, за даними Держстату.
Світ
27.09.2023
20:49

“Війна в Судані дала українцям можливість закріпитися на африканському континенті”. Огляд західних медіа

Україна суттєво погіршила російське “співвідношення войськово-морських сил” – оперативний показник, який вона використовує для вирахування безпілотників, радарів, берегової артилерії тощо, а також суден, хоча до паритету все ще далеко.
Всі статті