На окупованих територіях Луганщини росіяни готують депортацію 2700 дітей

Російські окупанти планують депортувати з окупованих територій Луганської області 2700 дітей. Про це повідомляє Луганська обласна військова адміністрація 12 квітня.

Зазначається, що загарбники не зупиняють процес вивезення українських дітей навіть попри те, що Міжнародний карний суд у Гаазі виписав ордер на арешт диктатора путіна та дитячого омбудсмена Марії Львової-Белової.

"У так званій «лнр» тривають медичні огляди дітей, після яких певна їх кількість зникає. Медики з рф вже оглянули понад 94 тисячі хлопчиків та дівчат, про що заявили самі окупанти. Різного ступеню патологія «виявлена» у 69,6 % з них, що вже дає привід для депортації. Виписані направлення на госпіталізацію, яка зазвичай відбувається в медзакладах на території рф, 2726 дітям", - розповіли у Луганській ОВА.

Як повідомлялося раніше, росіяни вивозять дітей з окупованих регіонів України на "освітні програми" в РФ.

Статті

Луганськ
15.07.2024
11:16

"Кримнаш" не ваш. Луганський щоденник

Крим став порожнім. Мало людей та багато військових. Нашим – в самий раз, а росіянам страшно. Ба більше, перельоти закриті, а їхати поїздом дуже довго.
Донбас
14.07.2024
18:43

У "ЛНР" ніхто не хоче возити пасажирів навіть за 100 тисяч. Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня відзначилися ЗМІ окупованої Луганщини. Легко і невимушено розповіли вони про те, як без діла припадають пилом у гаражах пасажирські автобуси, зразково-показово передані Росією для потреб жителів "ЛНР", як російські будівельні компанії...
Світ
12.07.2024
11:02

НАТО: успіхи і невдачі Північноатлантичного альянсу

Парадокс полягає в тому, що під час «холодної війни» об’єднана коаліція жодного разу відкрито не втручалась у внутрішні справи держав і офіційно не брала участь у жодному міжнародному конфлікті.
Всі статті