На окупованому Запоріжжі є спалах COVID-19 і грипу, від російської вакцини померли вже 4 людини – Федоров

Одночасна епідемія COVID-19 та грипу розпочалася на окупованій території Запорізької області. Про це в ефірі телемарафону 30 жовтня повідомив мер Мелітополя Іван Федоров.

За його словами, наразі працюють лише дві лікарні для цивільних – у Мелітополі та Бердянську. Всі інші медичні установи окупанти перепрофілювали під військові шпиталі.

"На окупованому Запоріжжі розпочалася епідемія коронавірусу. Наразі інфекційна лікарня переповнена пацієнтами. Також розпочалася епідемія сезонного грипу. Саме від нього ворог почав вакцинувати наших мешканців. Маємо інформацію про щонайменше чотири смерті після цих щеплень", - сказав Федоров.

Він додав, що більшість місцевих лікарів з окупованої території виїхали, тож окупанти завозять своїх. Деякі категорії медиків приїжджають з РФ, щоб підзаробити вахтовим методом.

Як повідомлялося, у Мелітополі росіяни викрадають жінок за нібито допомогу ЗСУ.

Статті

Країна
23.02.2024
13:25

За що воює росія, або «Хрестовий похід» владіміра путіна

Як відомо: імперія або розширюється, або гине. Звідси і ідея «світової революції» і герб СРСР, накладений на всю планету, без окреслених кордонів радянської держави, і «Інтернаціонал» як гімн країни, що хоче захопити весь світ.
Донецьк
22.02.2024
11:48

Комунальний колапс. Донецький щоденник

Їм пояснили, що комунальні служби не завозять достатню кількість води до котелень для заповнення системи через аварійний стан труб центрального опалення.
Країна
20.02.2024
15:30

Спротив системи, спроби і помилки: Кілька актів української антикорупційної драми

Успіхи дій влади важче доносити до суспільства, аніж негатив, – тим більше, коли влада втрачає популярність, а її окремі представники продовжують потрапляти в корупційні скандали
Всі статті