На окупованому Запоріжжі росіяни хочуть створити батальйон з українських полонених, "як на Донбасі" 

На окупованому Запоріжжі росіяни хочуть створити батальйон з українських полонених на зразок раніше утвореного на окупованому Донбасі. Про це в інтерв'ю російським ЗМІ заявив зрадник України, екснардеп-регіонал, а нині - ватажок російської окупаційної "військово-цивільної адміністрації" частини Запорізької області Євген Балицький.

"Якщо говорити про ту кількість полонених, яку ми сьогодні отримали, і як хочемо їх використати, то ви знаєте, що на Донбасі сформовано батальйон Богдана Хмельницького, який уже розпочав нести бойову службу, ми в себе теж формуємо щось подібне", - заявив він.

За його словами, зараз окупанти "проходять процедуру узгодження, і найближчим часом вийдуть з ініціативою з приводу того, як правильно використовувати людей, які добровільно склали зброю або навіть були взяті зі зброєю".

Балицький запевнив, що стосовно українських полонених "розбирають кожну ситуацію індивідуально - головне, щоб у них не було родичів".

"Тому що українська хунта бере просто в заручники людей, які перебувають на підконтрольній їй території, якщо людина потрапляє в полон", - лицемірно збрехав зрадник.

Як повідомлялося, окупанти на Луганщині планували під час обміну замість українських полонених "підсунути" колаборантів, які їм не догодили.

Статті

Країна
18.05.2024
13:54

Звільнення за "зв'язки" з людьми в окупації: Зеленський не підтримав ідею нардепів

Якщо раніше про його «зв'язки» з родичами, які проживають в окупації, знали лише близькі друзі, то тепер він зобов'язаний про це повідомити своє керівництво. Інакше його можуть звільнити
Луганськ
17.05.2024
10:41

 «Розумні люди зберігають свою думку при собі». Луганський щоденник

Якщо ти живеш за правилами, не намагаючись порушувати їх, ти житимеш нормально. Просто нормально. Можливо, погано, а може, добре, але ти житимеш. Якщо ж ти замахнувся своїм маленьким кулачком на систему, ти теж житимеш, але житимеш погано
Країна
16.05.2024
14:18

Від ідей до конкретних проектів: війні не вдалося зупинити бізнес Дніпропетровщини

Прифронтова Дніпропетровська область увійшла в трійку лідерів серед регіонів за кількістю нових бізнесів. Упродовж першого кварталу 2024 року в області відкрито майже 7 тисяч ФОПів. Водночас, за чотири місяці регіон має економічні втрати: тут...
Всі статті