На окупованому Запоріжжі росіяни хочуть створити батальйон з українських полонених, "як на Донбасі" 

На окупованому Запоріжжі росіяни хочуть створити батальйон з українських полонених на зразок раніше утвореного на окупованому Донбасі. Про це в інтерв'ю російським ЗМІ заявив зрадник України, екснардеп-регіонал, а нині - ватажок російської окупаційної "військово-цивільної адміністрації" частини Запорізької області Євген Балицький.

"Якщо говорити про ту кількість полонених, яку ми сьогодні отримали, і як хочемо їх використати, то ви знаєте, що на Донбасі сформовано батальйон Богдана Хмельницького, який уже розпочав нести бойову службу, ми в себе теж формуємо щось подібне", - заявив він.

За його словами, зараз окупанти "проходять процедуру узгодження, і найближчим часом вийдуть з ініціативою з приводу того, як правильно використовувати людей, які добровільно склали зброю або навіть були взяті зі зброєю".

Балицький запевнив, що стосовно українських полонених "розбирають кожну ситуацію індивідуально - головне, щоб у них не було родичів".

"Тому що українська хунта бере просто в заручники людей, які перебувають на підконтрольній їй території, якщо людина потрапляє в полон", - лицемірно збрехав зрадник.

Як повідомлялося, окупанти на Луганщині планували під час обміну замість українських полонених "підсунути" колаборантів, які їм не догодили.

Статті

Донбас
21.04.2024
19:30

"Будуть руйнуватися українські міста, територія України все більше ставатиме диким полем". Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу, у повній відповідності до кремлівських методичок, "переживали" за подальшу долю України, раділи відсутності у ЗСУ західної допомоги, а коли палата представників Конгресу США все ж таки проголосувала за...
Луганськ
20.04.2024
19:37

«Ця війна не схожа на жодну іншу»: Україна продовжує напрацьовувати досвід психологічної підтримки поранених і тих, хто повернувся з полону

«Правду кажучи, мені не хочеться знов про все це згадувати… Так, я визнаю, що потребую допомоги психолога. Але зараз мені її не надають»
Країна
20.04.2024
10:00

Хмари на горизонті, або Чому у бізнесу "псується настрій"?

Валовий внутрішній продукт (ВВП) за січень-лютий зріс на 3,6%, за даними Мінекономіки. Не варто забувати, що у січні 2023 р. зафіксовано падіння на 32%, у лютому – на 26%. Тобто, були дуже погані показники. Зараз - зростання.
Всі статті