На окупованому Запоріжжі між собою перестрілялися "кадирівці" та дагестанці: 20 загиблих, 40 поранених

Підрозділ "кадирівців" влаштував на окупованій території Запорізької області стрілецький бій із загоном дагестанців, в результаті чого загинули два десятки окупантів з обох боків. Про це повідомив Генеральний штаб ЗСУ у зведенні 15 серпня.

Подія сталася в селищі Михайлівка, куди приїхали російські пропагандисти знімати сюжет за участю високопоставленого кадирівського командира. В процесі зйомок почалася словесна суперечка між "кадирівцями" та дагестанцями, яка переросла у стрілецький бій. 

"В ході сутички одному з окупантів було нанесено поранення несумісні з життям, що призвело до відкритого протистояння між підрозділами із застосуванням гранатометів, гранат та стрілецької зброї", - зазначили у Генштабі.

Внаслідок бойового протистояння з обох сторін зафіксовано понад 20 вбитих та 40 поранених окупантів. Командира "кадирівського" підрозділу покарали відправленням на передові позиції.

Як повідомлялося, на війні проти України ліквідовані командир развідбригады рашистів, полковник і капитан.

Статті

Країна
30.11.2023
09:36

Відновлення України: чи готове суспільство до трудових мігрантів з Африки?

Дефіцит професіоналів з інженерно-технічних та робочих спеціальностей на будмайданчиках України сягає 50%. Масове залучення трудових мігрантів з бідних африканських та азіатських країн. До такого сценарію не готове суспільство.
Світ
28.11.2023
09:44

"В Україні знову заговорили про мирні переговори з Росією".  Російські ЗМІ про Україну

"...Хіба з усіма цими байденами, джонсонами та іншими сунаками зараз можливі якісь адекватні домовленості, які переживуть хоча б прийдешню зиму? Явно ні... А чи готовий до серйозних переговорів Київ?"
Донбас
26.11.2023
20:17

Як народ Донбасу лякали і принижували європейським благополуччям. Огляд публікацій окупованого Донбасу

Минулого тижня в окупованому Донецьку відбувся захід із гучною і пафосною назвою "Всеросійська наукова конференція "Денацифікація України: історія та сучасність". Звичайно, місцеві журналісти постаралися вичавити з цього інформаційного приводу...
Всі статті