На війні проти України ліквідовані командир развідбригады рашистів, полковник і капитан

Українські захисники ліквідували російського командира 96-ї окремої розвідувальної бригади Максима Харламова з Нижнього Новгорода. Про це повідомив офіцер ЗСУ Анатолій Штефан у своєму телеграм-каналі.

Він зазначивв, що Харламов був начальником територіального військового гарнізону, його ліквідували ще у червні 2023 року.

 
Також Штефан 16 липня повідомив, що "успішно демобілізовані" - полковник Євген Тихно, 1-ша мобільна бригада радіаційного, хімічного та біологічного захисту;  капітан Дмитро Луценко.
 

Статті

Світ
21.05.2024
09:35

«Реально мир на Україні практично нікому не потрібен». Російські ЗМІ про Україну

Китай прямо зацікавлений у тому, щоб війна тривала якомога довше, оскільки це гарантує санкційну блокаду Росії з боку Заходу, що робить Піднебесну чи не єдиним безальтернативним ринком збуту російської сировини".
Луганськ
20.05.2024
14:53

Чому досвід психіатрів Луганщини вивчають колеги з країн НАТО

...Після війни в Україні буде близько 5 мільйонів комбатантів, які потребуватимуть послуг з психіатрії та психосоціальної підтримки.
Донбас
19.05.2024
18:44

«Единая Россия» в Луганську змусила школярів збирати сміття. Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу хвалили місцеву владу і самі себе. Виходило не дуже. Іноді доводилося маніпулювати заголовками і вдавати, що «все йде за планом». «Великий брат» теж вставляв свої п'ять копійок, намагаючись всіляко показати, що...
Всі статті