На окупованій території Луганщини росіяни блокують WhatsApp – джерело

В окупованих районах Луганської області росіяни блокують месенджер WhatsApp останніми днями. Про це повідомляє джерело "ОстроВа" – місцева мешканка 17 вересня.

"WhatsApp в "ЛНР" блокують, доступні лише повідомлення", – написала вона.

Зазначається, що досі цей месенджер був практично єдиним більш-менш захищеним доступним каналом зв’язку з вільною територією України.

Раніше повідомлялось, що окупанти вирішили потроху включати мобільний інтернет на Луганщині, аби приборкати обурення людей.

Статті

Луганськ
21.09.2023
11:37

«Викреслити ці 9 років життя МІЖ...». Луганський щоденник

Так поводиться вітчим, який прагне задарувати подарунками дітей своєї нової дружини, дітей від її першого шлюбу, щоб привернути їх до себе. І ми також спідлоба дивимося на все і не віримо.
Світ
20.09.2023
12:00

“Росія виробляє тепер більше боєприпасів, ніж Сполучені Штати і Європа.” Огляд Західних медіа

“Лідери національної безпеки Тайваню попереджають, що зменшення допомоги США Україні збільшить занепокоєність Тайваню мірою американської рішучості. Все менша частка населення острова вірить, що США відправлять війська у випадку війни"
Світ
19.09.2023
10:37

«Похабний мир з Укрорейхом є незмивним гріхом». Російські ЗМІ про Україну

"Православний християнин у російській владі, прочитавши цю книгу, повинен зрозуміти, що паскудний мир з Укрорейхом є страшним гріхом, сприяння йому прирікає Православ'я в Колисці Хрещення Русі на знищення"
Всі статті