На окупованій Луганщині запустять "будинки культури на колесах"

На окупованій Луганщині запустять "будинки культури на колесах". Про це повідомив очільник Луганської ОВА Артем Лисогор 17 липня.

"Будинки культури на колесах відтепер розважатимуть населення на Новопсковщині, у Сєвєродонецьку та Хрустальному (або як його ще називають загарбники - Красному Лучі). Тож, невдовзі шапіто з місцевими діячами культури вирушать на гастролі по навколишніх селах у сучасних російських фургонах", - зазначив він.

Як зазначають у всмісцевих пабліках, це буде відбуватися на базі вантажного автомобіля ГАЗон Next, який оснащений сценою-трансформером, світловою та акустичною системами та мультимедійним обладнанням.

Раніше «ОстроВ» підтримували грантодавці. Сьогодні нашу незалежність збереже тільки Ваша підтримка

Підтримати

Статті

Світ
30.06.2025
14:00

“Закінчується епоха в історії Донбасу, якої ми більше ніколи не побачимо”. Польські медіа про Україну і українців

...Майже 84 відсотки опитаних українців у Познані ніколи не стикалися з дискримінацією, майже 80 відсотків – ніколи не відчували, що місцеві мешканці ставляться до них із засторогою.
Донбас
29.06.2025
13:29

На фестивалі молоді обіцяли заткнути за пояс Голлівуд, "Євробачення" та Альфреда Нобеля з його премією. Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу активно цитували маячню Путіна про миролюбність Росії, її право на "історичні території", підступний Захід і, звичайно ж, традиційно-духовні цінності. Однак знайшлося, як то кажуть, місце і для свята. 
Світ
28.06.2025
20:18

“Ізраїль зробив з Іраном те, що Росія хотіла зробити з Україною”. Огляд західних медіа

Виявилося, що українське суспільство є стійким і у нього не так легко проникнути, тоді як в Ірані режим настільки непопулярний, що там легко знайти людей, які погодяться співпрацювати з Ізраїлем.
Всі статті