На окупованій Луганщині загострюється гуманітарна криза, людям відмовляють у ліках

На тимчасово окупованій частині Луганської області загострюється гуманітарна криза, що проявляється і в доступі до ліків. Про це 29 квітня повідомив Центр національного спротиву.

"Після переведення більшості лікарень регіону у формат роботи військових госпіталів - цивільне населення не може отримати медичні послуги. Водночас люди зіткнулися з серйозним дефіцитом медикаментів, оскільки перевагу в лікуванні віддають російським військовим керівникам окупаційних органів", - написали представники ЦНС.

Однак крім проблем із медикаментами, на окупованих територіях істотно зростають ціни на продукти першої необхідності. Причому паралельно з цим зростає і відсоток безробіття.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що на окупованих територіях Луганщини також спостерігаються серйозні проблеми з водопостачанням.

Статті

Країна
28.09.2023
15:47

Експортний затор. Проблема не тільки в Польщі

За підсумками січня-липня "мінус" у зовнішньоторговельних операціях потроївся у порівнянні з тим же періодом 2022 р.: з $4,32 млрд до $13,88 млрд. При цьому товарний експорт скоротився на 14,7%, до $21,8 млрд, за даними Держстату.
Світ
27.09.2023
20:49

“Війна в Судані дала українцям можливість закріпитися на африканському континенті”. Огляд західних медіа

Україна суттєво погіршила російське “співвідношення войськово-морських сил” – оперативний показник, який вона використовує для вирахування безпілотників, радарів, берегової артилерії тощо, а також суден, хоча до паритету все ще далеко.
Світ
26.09.2023
08:06

"Нашій країні треба зробити все, щоб швидше закінчити війну". Російські ЗМІ про Україну

"Я думаю, що сьогодні ми побачимо тривогу по всій Україні; я думаю, що будуть вражені центри ухвалення рішень, але цього недостатньо. Необхідно виробляти у противника рефлекс, як у собаки Павлова".
Всі статті