На окупованій Луганщині виник дефіцит палива на АЗС

Дефіцит палива спостерігається на окупованій території Луганської області протягом останніх кількох тижнів. Про це в ефірі телеканалу "Еспресо" 18 вересня повідомив голова Сєвєродонецької районної військової адміністрації Роман Власенко.

За його словами, соціальна напруга в так званій "ЛНР" зростає. Незважаючи на повідомлення сепаратиських ЗМІ про "поліпшення якості життя в республіці", реалії такі, що жителям окупованої Луганщини доводиться докладати зусилля з пошуку автомобільного палива.

"Є перебої з паливом. Зараз є певне подорожчання через його дефіцит. В іншому все без змін – як було не дуже гарно, так і залишається. Зокрема, під виглядом розбирання завалів в Лисичанську окупанти ріжуть на металобрухт системи опалення та водопостачання. Вже другу зиму поспіль люди в місті будуть кинуті напризволяще", - сказав Власенко.

Як повідомлялося, у "ДНР" поскаржилися на те, що у них знищили всі нафтобази і через це ростуть ціни на паливо.

За даними Центру нацспротиву, дефіцит пального загострюється і в тимчасово окупованому росією Криму, зокрема, внаслідок порушення логістичних маршрутів.

Статті

Світ
26.09.2023
08:06

«Нашій країні треба зробити все, щоб швидше закінчити війну». Російські ЗМІ про Україну

"Я думаю, що сьогодні ми побачимо тривогу по всій Україні; я думаю, що будуть вражені центри ухвалення рішень, але цього недостатньо. Необхідно виробляти у противника рефлекс, як у собаки Павлова".
Донбас
24.09.2023
18:50

Батіг уже сьогодні, пряник - у світлому майбутньому. Огляд публікацій окупованого Донбасу

Відповідно до російського законодавства в "ДНР" запроваджено обмеження на перебування в громадських місцях вночі, військову цензуру, особливий режим сполучення із сусідніми регіонами, а також заборонено мітинги, збори, демонстрації, ходи,...
Донецьк
22.09.2023
13:00

Діагноз – ескапізм. Донецький щоденник

..."Правителі" "народної" з останніх сил надувають щоки та видають бажане за дійсне. То метро вони збираються будувати, то аеропорт, то випуск трамваїв налагодити. На цьому фоні чергові заяви про відновлення та запуск горлівського заводу "Стирол" не...
Всі статті