На окупованій Луганщині третина жителів усіляко уникає російської паспортизації – Лисогор

Близько третини жителів на окупованій території Луганщини усіляко намагаються уникнути отримання паспорта РФ. Про це повідомив начальник Луганської обласної військової адміністрації Артем Лисогор в ефірі телемарафону 5 серпня.

"Ворог продовжую політику винищування усього українського на захоплених територіях,  це стосується і видачі ними російських паспортів. Ми розуміємо, що вони керуються двома факторами – підготовка до виборів та показовий виступ для міжнародної спільноти щодо нібито великої кількості там бажаючих стати їхніми громадянами", - наголосив він.

За словам Лисогора, загарбники доповідають, що нібито за чотири місяці паспортизували 800 тисяч жителів з територій, які були окуповані минулого року. 

"Цим цифам не можна довіряти, адже паралельно повідомляється про те, що щодня вони отримують 17 тисяч заявок на отримання російського паспорту. Давайте просто порахуємо і зрозуміємо, що ніяк не виходить першочергово озвучена цифра", - зазначив голова ОВА.

Лисогор нагадав, що росіяни періодично змінюють своє законодавство стосовно термінів примусової паспортизації. Спочатку паспорти РФ населення мало отримати до 1 липня 2024-го. Тепер же кінцевим терміном виконання "розпорядження" стало 1 грудня цього року.

Статті

Країна
12.04.2024
15:51

Іпотечна програма "єОселя": шанс на житло, який не всім по кишені

Головна особливість програми – це можливість придбати житло в іпотеку під 3-7% терміном на 20 років з мінімальним внеском 20%. Подібних умов ще ніколи не було на іпотечному ринку України, тому не дивно, що програма користується популярністю.
Країна
12.04.2024
11:24

"Економічне бронювання" від мобілізації: "робота в білу" чи "податок на боягузтво"?

На одного воїна, який захищає Україну, має бути 8 осіб, які забезпечують економічно утримання цього воїна. Потрібно знаходити ті заходи та засоби, які можуть сприяти підняттю рівня економіки
Луганськ
11.04.2024
10:39

Життя стає інакшим. Луганський щоденник

Кордони особистості закінчуються на сім'ї, все що ширше – держава, і там ти собі вже не належиш: маєш бути, як усі, отже – ніким.
Всі статті