На окупованій Луганщині "прилетіло" по центру Лисичанська. Є загиблі

В окупованому Лисичанську сьогодні вдень, 22 травня, був "приліт" по центру міста. Про це повідомив ТГК "Трикутник" 22 травня.

"Лисичанськ. Сьогодні  прилетіло по будинках біля танку. Місцеві повідомляють, що верхні поверхи двох дев'ятиповерхівок знесло.  Попередньо, одна людина загинула, ще декілька отримали поранення", - йдеться у повідомленні.

Також у місцевих пабліках повідомили, що прилетіло в магазин Family, або як його ще називають "Дари моря".

Опубліковано відео з коментарем: "Лисичанськ. 113 будинок, над відпрацювала кацапська ПеВеО".

Ввечері зʼявилися повідомлення, що "відомо про двох загиблих, це гастербайтери, які в момент прильоту були на даху 98-го будинку".

Статті

Донбас
23.06.2024
18:44

Жителям "ДНР" обіцяють будинки з басейном і люксові курорти на морі. Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня інформаційні стрічки окупаційних ЗМІ Донбасу були щедро наповнені повідомленнями і заявами про небувалий приплив в економіку "республік" багатомільярдних інвестицій. Однак, якщо уважно вчитатися в бравурні звіти, то стає зрозуміло, що...
Країна
21.06.2024
13:55

Економічне бронювання: що пропонують нові законопроєкти

"І тепер уявіть реакцію військового керівництва на економічне бронювання. Вони категорично проти, про це знають усі депутати, тому не розумію, на що розраховували автори законопроєкту"
Країна
19.06.2024
11:41

Підвищення податків: забуті обіцянки

Йдеться про податки, які сплачують зі своєї кишені звичайні громадяни. Ніхто не пропонує підвищити податок на прибуток підприємств, дивіденди акціонерів (податок на інвестиційний дохід), рентні платежі за надрокористування, екологічний податок. Це...
Всі статті