На окупованій Луганщині "прилетіло" по центру Лисичанська. Є загиблі

В окупованому Лисичанську сьогодні вдень, 22 травня, був "приліт" по центру міста. Про це повідомив ТГК "Трикутник" 22 травня.

"Лисичанськ. Сьогодні  прилетіло по будинках біля танку. Місцеві повідомляють, що верхні поверхи двох дев'ятиповерхівок знесло.  Попередньо, одна людина загинула, ще декілька отримали поранення", - йдеться у повідомленні.

Також у місцевих пабліках повідомили, що прилетіло в магазин Family, або як його ще називають "Дари моря".

Опубліковано відео з коментарем: "Лисичанськ. 113 будинок, над відпрацювала кацапська ПеВеО".

Ввечері зʼявилися повідомлення, що "відомо про двох загиблих, це гастербайтери, які в момент прильоту були на даху 98-го будинку".

Статті

Світ
12.07.2024
11:02

НАТО: успіхи і невдачі Північноатлантичного альянсу

Парадокс полягає в тому, що під час «холодної війни» об’єднана коаліція жодного разу відкрито не втручалась у внутрішні справи держав і офіційно не брала участь у жодному міжнародному конфлікті.
Луганськ
10.07.2024
17:05

Хаос і система в роботі первинної ланки луганської медицини в реаліях релокації

Спрощено кажучи, первинна ланка медицини – це той етап, на якому пацієнт укладає  декларацію з сімейним лікарем або терапевтом та користується їхніми послугами.
Країна
10.07.2024
14:22

Енергокриза: не лише тарифи

Найбільша приватна енергокомпанія ДТЕК у червні підрахувала, що за найгіршого розкладу українці сидітимуть без світла по 20 год. на добу під час опалювального сезону. Що з кожним днем ​​все ближче.
Всі статті