На окупованій Луганщині до шкіл доставлено чергову порцію російської пропаганди - Лисогор

До шкіл так званої "ЛНР" доставлено чергову порцію російської пропаганди. Про це повідомив у Телеграм очільник Луганської ОВА Артем Лисогор 20 квітня. 

"Відтепер педагоги мусять навчати малечу і молодь термінам зі "Словника основних термінів, що мають відношення до сфери державної політики щодо захисту традиційних російських духовно-моральних цінностей, культури та історичної пам’яті".

Там зібрані найважливіші, на думку "министерства просвещения", терміни, які мають донести поколінню майбутнього поточне значення виразів "іноземний агент", "громадянська ідентичність", "російське козацтво", "загроза національній безпеці" тощо. Ворогами дітей окупованої Луганщини стають борці з кремлівським загарбницьким режимом", - зазначив Лисогор. 

Як повідомлялося, колишній журналіст очолив "медіа" неіснуючої Попасної, випустив один номер і "заробив" статті за колабораціонізм і не лише. 

Статті

Світ
21.05.2024
09:35

«Реально мир на Україні практично нікому не потрібен». Російські ЗМІ про Україну

Китай прямо зацікавлений у тому, щоб війна тривала якомога довше, оскільки це гарантує санкційну блокаду Росії з боку Заходу, що робить Піднебесну чи не єдиним безальтернативним ринком збуту російської сировини".
Луганськ
20.05.2024
14:53

Чому досвід психіатрів Луганщини вивчають колеги з країн НАТО

...Після війни в Україні буде близько 5 мільйонів комбатантів, які потребуватимуть послуг з психіатрії та психосоціальної підтримки.
Донбас
19.05.2024
18:44

«Единая Россия» в Луганську змусила школярів збирати сміття. Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу хвалили місцеву владу і самі себе. Виходило не дуже. Іноді доводилося маніпулювати заголовками і вдавати, що «все йде за планом». «Великий брат» теж вставляв свої п'ять копійок, намагаючись всіляко показати, що...
Всі статті