На окупованій Луганщині бізнесу без реєстрації в РФ погрожують кримінальними справами

Російські загарбники погрожують підприємцям на окупованій Луганщині кримінальною відповідальністю за відмову перереєструвати бізнес за російським законодавством. Про це повідомив 11 липня голова обласної військової адміністрації Артем Лисогор в Телеграмі.

Перереєструвати бізнес потрібно було до 1 липня та лише за наявності у власника паспорта РФ.

"Зараз, коли термін минув, їм нагадують про втрату права на ведення відповідної діяльності та погрожують кримінальною відповідальністю. Вимагають припинити діяльність й обіцяють невтішні наслідки, якщо підприємці не відреагують на погрози", - написав голова ОВА.

Тим часом в Сєвєродонецьку будівельникам замість зарплати пропонують майно місцевих жителів.

"Із Сєвєродонецька вже давно втекли будівельники-гастролери – із певною наживою. На їхні місця спробували набрати місцевих, але за відсутності коштів ті швидко кинули працювати. Вакансії почали закривати чоловіками з навколишніх сіл. Одразу попередили, що коштів не буде, тому на оплату праці слід заробляти власноруч – що побачив, то й його", - зазначив Лисогор.

Як повідомлялося, в Старобільську окупанти погрожують депортацією працівникам місцевої лікарні, які відмовилися від отримання російського паспорта.

Статті

Країна
30.11.2023
09:36

Відновлення України: чи готове суспільство до трудових мігрантів з Африки?

Дефіцит професіоналів з інженерно-технічних та робочих спеціальностей на будмайданчиках України сягає 50%. Масове залучення трудових мігрантів з бідних африканських та азіатських країн. До такого сценарію не готове суспільство.
Світ
28.11.2023
09:44

"В Україні знову заговорили про мирні переговори з Росією".  Російські ЗМІ про Україну

"...Хіба з усіма цими байденами, джонсонами та іншими сунаками зараз можливі якісь адекватні домовленості, які переживуть хоча б прийдешню зиму? Явно ні... А чи готовий до серйозних переговорів Київ?"
Донбас
26.11.2023
20:17

Як народ Донбасу лякали і принижували європейським благополуччям. Огляд публікацій окупованого Донбасу

Минулого тижня в окупованому Донецьку відбувся захід із гучною і пафосною назвою "Всеросійська наукова конференція "Денацифікація України: історія та сучасність". Звичайно, місцеві журналісти постаралися вичавити з цього інформаційного приводу...
Всі статті