На окупованій Херсонщині понад 100 людей четвертий день чекають на допомогу в затопленому селі. "МНС" нічого не робить

На окупованій Херсонщині понад 100 людей чекають на евакуацію в одному з сіл, рятувальників російського "МНС" там не бачили досі. Про це повідомляє видання "Вёрстка" з посиланням на.волонтерів та родичів місцевих жителів. 

"За відомостями волонтерів і родичів, у селищі Ліві Солонці понад 100 осіб, які перебувають у дуже скрутному становищі. Люди рятуються на дахах, на пагорбі, чекають на допомогу", - розповіла волонтерка Наталя. 

За її словами, інформація про цю групу людей передавалася до російського "МНС" кілька разів ще 8 червня, проте ні родичі, ні волонтери не отримали від рятувальників позитивної відповіді. Про те, що рятувальники не вивозять людей із селища, підтвердила і Валерія, у якої в Лівих Солонцях перебувають двоє родичів.

Евакуація з населеного пункту ускладнюється тим, що волонтери не можуть туди дістатися через сильні течії, крім того, на цій території відбуваються військові дії.

"Затоплено там жахливо все. Вивозити виходить мало і повільно: йти треба по воді між деревами години дві", - сказала волонтерка Катерина.

9 червня "пара груп" волонтерів усе ж дісталася до Лівих Солонців, повідомив координатор Ярослав Васильєв. Вони роздали їжу і вивезли "трохи людей". Однак про те, щоб там побували співробітники російського "МНС", він також не чув.

Статті

Луганськ
04.10.2023
10:12

Безсоння. Луганський щоденник

За вечерею я чую їхню розмову з бабусею: «Путін – найкраща людина на землі». І я слухаю їх мовчки, тому що в цей кумедний діалог ніяк не вписуються наші пенсійні справи, тривоги, моє чортове безсоння, подорожчання – ЧЕРГОВЕ – бензину...
Світ
03.10.2023
08:28

«Чи означає це, що в січні-лютому все відразу на фронті й почнеться?». Російські ЗМІ про Україну

Але люди не залишають Донецьк, їм потрібні лікарні, їхні діти повинні ходити до шкіл, нехай навіть у віддалених районах міста, та й тікати від обстрілів краще рівними дорогами. Ось і виходить ситуація, давно описана однією фразою «вони бомблять - ми...
Донбас
01.10.2023
20:49

Жителів "ДНР" і "ЛНР" незграбно переконували, як добре їм живеться в Росії. Огляд публікацій окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу всіма силами намагалися імітувати всенародну радість з приводу річниці російської анексії частини Донецької та Луганської областей. Скажемо чесно, численні "святкові" новини та репортажі більше нагадували...
Всі статті