На окупованій Донеччині "комендатура" за тиждень затримала понад тисячу російських військових, які скоїли якісь правопорушення

На окупованій частині Донецької області за минулий місяць окупаційна “комендатура” ЗС РФ затримала понад одної тисячі російських віськових, які скоїли кримінальні та адміністративні правопорушення. Про це повідомив Центр нацспротиву.

Зазначається, що на ТОТ Донецької області спостерігається зниження морально-психологічного стану серед військовослужбовців окупаційних військ.

"Так, за минулий місяць серед представників РОВ значно знизився рівень виконавчої дисципліни, через великі втрати особового складу противника, особливо це стосується Бахмутського та Авдієвського напрямку. Відтак, представники окупаційної “комендатури” зс рф, затримали понад одної тисячі представників РОВ, які скоїли кримінальні та адміністративні правопорушення. Зокрема такі як: самовільне залишення місця служби, розпивання алкогольних напоїв та вживання наркотичних речовин", - йдеться у повідомленні.

У Центрі акентують, що такі некоординовані дії з боку представників РОВ несуть велику загрозу для цивільного населення окупованих регіонів. Зокрема, що стосується водіння військових автомобілів у нетверезому стані.

Як повідомлялося, через великі втрати на південному напрямку ворог шукає донорів на тимчасово окупованих територіях.

Статті

Світ
26.02.2024
17:24

"Це також наша війна, хочемо ми того чи ні". Західні медіа про Україну

"У міру того, як Україна виснажує свою протиповітряну оборону, вона все частіше буде змушена обирати між захистом військ на фронті і захистом міст від атак російських ракет і безпілотників".
Донбас
25.02.2024
19:06

"Масштабні проєкти "будівництва від фундаменту ми поки що притримуємо". Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу старанно грали роль досвідченого таксидерміста. Місцеві пропагандисти всіма силами намагалися представити розстріляну, побиту, зруйновану Авдіївку не мертвим, а звільненим містом. Як то кажуть, хоч...
Країна
23.02.2024
13:25

За що воює росія, або «Хрестовий похід» владіміра путіна

Як відомо: імперія або розширюється, або гине. Звідси і ідея «світової революції» і герб СРСР, накладений на всю планету, без окреслених кордонів радянської держави, і «Інтернаціонал» як гімн країни, що хоче захопити весь світ.
Всі статті