На окупованій частині Запоріжжя з 2024 року рашисти припинять надавати меддопомогу населенню з українськими паспортами

Російська окупаційна "влада" частини Запорізької області з початку 2024 року відмовлятиме в наданні медичної допомоги за українським паспортом. Про це російським ЗМІ заявив так званий "глава" окупованого регіону Євген Балицький.

За його словами, "деякі жителі Запоріжжя затягують з отриманням російського громадянства". Нібито "для прискорення процесу" окупаційна влада частини Запорізької області має намір вжити "більш жорстких заходів".

"Після Нового року будемо вживати більш жорстких заходів до того, що на нашій території будуть проживати тільки громадяни Російської Федерації. Якщо до Нового року ще медичне забезпечення людина отримує за українським паспортом, то після він отримувати його не буде", - прямо пригрозив Балицький.

Як повідомлялося, загарбники проводять примусову мобілізацію на окупованій території Запоріжжя.

Статті

Донбас
26.05.2024
18:29

Ближче ніж на 100 метрів до кордону з Росією наближатися заборонено. Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу іноді з гордістю, іноді з натяком на сум визнавали, що анексовані території «ДНР/ЛНР», які РФ всупереч міжнародному праву чомусь називає «повноправними суб'єктами Федерації», як і раніше, російські можновладці...
Країна
25.05.2024
12:00

Посилення мобілізації у дії: що змінилося після 18 травня

"...Поки перебував у ТЦК, наслухався багато історій про те, як людям виписували повістки на блокпостах, у метро, ​​на ринку, був один чоловік, якому виписали повістку прямо біля реєстратури в поліклініці",
Країна
24.05.2024
10:14

Санкційний фронт: весняний наступ

Нові заходи, вжиті навесні союзниками України, посилюють залежність російської економіки від Китаю. Вони також вирішують ринкові проблеми самих країн G7. Але не відповідають головним цілям санкційного тиску.
Всі статті