На Одеській митниці: зафіксовано збитки державі на понад 300 мільйонів - ДБР

Співробітники Державного бюро розслідувань (ДБР) продовжують розслідування масштабної махінації щодо розмитнення товарів на Одеській митниці. 18 жовтня Бюро виявило понад 130 контейнерів із товарами, термін розмитнення яких був штучно затягнутий посадовими особами. Про це прес-центр ДБР повідомляє у Телеграм 27 жовтня.

Як повідомляється, співробітники ДБР оглянули 50 контейнерів з елітними автомобілями, технікою, взуттям, алкоголем, будівельними матеріалами та продуктами харчування.

Орієнтовна вартість оглянутого товару вже перевищує 300 мільйонів гривень. Документи на всі товари відсутні, а також відомості про їх власників.

У відомстві повідомляють, що окремі комерсанти відреагували на заклик ДБР і вже намагаються офіційно сплатити відповідні штрафні санкції та мита.

Наразі слідчі дії продовжуються.

Як раніше повідомлялося, ДБР передало уряду список російських компаній та громадян для включення їх до списку санкцій.

Статті

Країна
06.12.2023
12:22

Гривня: балансування на межі?

У НБУ вперше за довгий час запровадили валютні обмеження для експортерів. Які зазвичай застосовуються при обвалі курсу гривні...
Світ
05.12.2023
09:42

«В українських генералів є куди більше шансів перейти в нову епоху». Російські ЗМІ про Україну

"Зеленському зараз потрібно дуже сильно насторожитися. Усі персонажі, які брали участь у попередньому перегляді, - Залужний, глава ГУР Буданов і навіть Арестович залишаються на своїх місцях"
Донбас
03.12.2023
20:45

Жителям "ДНР" нагадали, що "партія - розум, честь і совість". Огляд публікацій окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу старанно цитували свого "вождя і вчителя" і зізнавалися, що, як і в роки СРСР, "керівною і направляючою силою радянського суспільства, ядром його політичної системи, державних і громадських організацій є"...
Всі статті