На невстановленому вибуховому предметі підірвалася дитина під час покосу трави в окупованому Первомайську

Підліток підірвався на невстановленому вибуховому предметі в окупованому з 2014 року Первомайську Луганської області під час покосу трави 13 вересня. Про це повідомило так зване "МНС по ЛНР", пишуть окупаційні ЗМІ 14 вересня.

"13 вересня о 20:00 до служби 101 Первомайська надійшло повідомлення про те, що в центральну міську лікарню було доставлено підлітка з діагнозом "осколкові поранення правого ока, правої гомілки, лівого стегна". Дитина підірвалася на невідомому предметі під час покосу трави", - йдеться в повідомленні.

Вік потерпілого не уточнюється.

Раніше повідомлялося, що в "ЛНР" 13-річний хлопчик підірвався на невстановленому пристрої.

Статті

Світ
26.09.2023
08:06

«Нашій країні треба зробити все, щоб швидше закінчити війну». Російські ЗМІ про Україну

"Я думаю, що сьогодні ми побачимо тривогу по всій Україні; я думаю, що будуть вражені центри ухвалення рішень, але цього недостатньо. Необхідно виробляти у противника рефлекс, як у собаки Павлова".
Донбас
24.09.2023
18:50

Батіг уже сьогодні, пряник - у світлому майбутньому. Огляд публікацій окупованого Донбасу

Відповідно до російського законодавства в "ДНР" запроваджено обмеження на перебування в громадських місцях вночі, військову цензуру, особливий режим сполучення із сусідніми регіонами, а також заборонено мітинги, збори, демонстрації, ходи,...
Донецьк
22.09.2023
13:00

Діагноз – ескапізм. Донецький щоденник

..."Правителі" "народної" з останніх сил надувають щоки та видають бажане за дійсне. То метро вони збираються будувати, то аеропорт, то випуск трамваїв налагодити. На цьому фоні чергові заяви про відновлення та запуск горлівського заводу "Стирол" не...
Всі статті