У "ЛНР" 13-річний хлопець підірвався внаслідок вибуху невстановленого пристрою

Проникне поранення ока та множинні осколкові поранення отримав 13-річний мешканець окупованого Хрустального (до перейменування - Красного Луча) Луганської області внаслідок вибуху невстановленого пристрою 21 серпня. Про це повідомила так звана "міністерка охорони здоров'я ЛНР" Наталія Пащенко, пишуть окупаційні ЗМІ.

"Проникаюче поранення лівого ока, травматичний розрив барабанних перетинок, рвані рани правої кисті, множинні точкові осколкові поранення, - сказала Пащенко. - У Краснолуцькій лікарні "Известия" постраждалому надано першу допомогу, швидкою допомогою екстрено відправлено до Луганської республіканської дитини. оцінюється як тяжке".

Псевдочиновниця уточнила, що дитина отримала множинні поранення внаслідок вибуху невстановленого предмета, знайденого нею в районі водосховища вранці 21 серпня.

Раніше повідомлялося, що на окупованій території Луганщини у ДТП за одну добу загинуло 5 людей. Дев'ять, включаючи дитину, травмовано.

Статті

Країна
06.12.2023
12:22

Гривня: балансування на межі?

У НБУ вперше за довгий час запровадили валютні обмеження для експортерів. Які зазвичай застосовуються при обвалі курсу гривні...
Світ
05.12.2023
09:42

«В українських генералів є куди більше шансів перейти в нову епоху». Російські ЗМІ про Україну

"Зеленському зараз потрібно дуже сильно насторожитися. Усі персонажі, які брали участь у попередньому перегляді, - Залужний, глава ГУР Буданов і навіть Арестович залишаються на своїх місцях"
Донбас
03.12.2023
20:45

Жителям "ДНР" нагадали, що "партія - розум, честь і совість". Огляд публікацій окупованого Донбасу

Минулого тижня ЗМІ окупованого Донбасу старанно цитували свого "вождя і вчителя" і зізнавалися, що, як і в роки СРСР, "керівною і направляючою силою радянського суспільства, ядром його політичної системи, державних і громадських організацій є"...
Всі статті