На найгарячіших ділянках фронту за добу відбулося понад 100 боєзіткнень – Генштаб

Російські війська протягом доби атакували позиції Збройних сил Ураїни одразу на шести напрямках фронту, відбулося 108 бойових зіткнень. Про це повідомив Генштаб ЗСУ станом на ранок 11 жовтня.

Зокрема, на Авдіївському напрямку окупанти зосередили для наступу сили до трьох батальйонів за підтримки танків та броньованих машин.

"Загарбники активізувалися в районах Авдіївки, Тоненького, Кераміка та Первомайського. Наші захисники відбили усі атаки ворога та не допустили втрат рубежів і позицій", - поінформували в штабі.

Водночас на Бахмутському напрямку Сили оборони відбили атаки ворога в районах Кліщіївки та Андріївки. В той же час українські бійці продовжували штурмові дії південніше Бахмута, мали успіх в районах східніше Кліщіївки та східніше Андріївки.

На Куп’янському напрямку ЗСУ відбили понад 30 атак ворога в районах населених пунктів Синьківка та Іванівка Харківської області, а на Лиманському напрямку продовжують стримувати наступ противника в районах Макіївки та Діброви Луганської області. 

Окрім того, Сили оборони успішно відбили понад 10 атак ворога в районах Мар’їнки та Красногорівки Донецької області. 

На Шахтарському напрямку ворог вів безуспішні наступальні дії біля Золотої Ниви та Володиного Донецької області.

Як повідомлялося, авіація Сил оборони завдала 11 ударів по районах зосередження окупантів.

Раніше «ОстроВ» підтримували грантодавці. Сьогодні нашу незалежність збереже тільки Ваша підтримка

Підтримати

Статті

Донбас
26.04.2026
14:26

Мешканцям «ДНР» і «ЛНР» на папері намалювали генеральні плани відродження, але грошей поки що немає… Огляд ЗМІ окупованого Донбасу

Минулого тижня головними ньюсмейкерами для ЗМІ окупованого Донбасу стали фахівці Єдиного інституту просторового планування (ЄІПП). Вони з гастролями приїхали до Луганська та Донецька з Москви і пообіцяли місцевим царям золоті гори. Практично вся...
Світ
24.04.2026
20:20

«...Це може підвищити його готовність до припинення війни». Огляд західних ЗМІ про Україну

Німеччина та Франція закликали надати Україні «символічні» переваги на етапі, який не включатиме ні сільськогосподарські субсидії ЄС, ні право голосу.
Країна
23.04.2026
09:00

«Мінськ» за лаштунками. Сповідь недипломата. Частина 3

Саме це, друге, засідання ТКГ і стало початковою точкою тих двозначностей та невизначеностей, які до останнього моменту її роботи у лютому 2022 року були основною причиною неефективності переговорів.
Всі статті